Home » Erkekleri Etkilemenin Yolları » Erkekleri Etkilemenin Yolları | 5 Büyük Taktik

Erkekleri Etkilemenin Yolları | 5 Büyük Taktik

erkekleri etkilemenin yollarıHemen her kadının arzu ettiği şeylerden biri erkekleri etkilemenin yolları ile ilgili fikir sahibi olmaktır. Kadınlar hoşlandıkları erkekleri etkilemek ve onların dikkatlerini çekmek için nasıl bir yol izlemeleri gerektiği konusunda çoğu zaman kararsız kalmaktadır. Özellikle kulaktan kulağa yayılan bazı öneriler ve her kafadan çıkan farklı düşünceler nedeni ile kadınların kafası epey karışmaktadır. Biz sizler için bu kafa karışıklığının önüne geçmek ve sizi doğrudan hedefinize götürecek yolları aktarıyoruz.

İşte Erkekleri Etkilemenin Yolları;

Yeri Geldiğinde ‘’Hayır’’ Demeyi Bilin;

Çünkü erkekler için hayır diyemeyen kadının “evet” i de hiçbir anlam ifade etmemektedir. Erkekler çoğu zaman kendi istediklerini yaptırabilecek bir kadın arayışında olsalar da bu tarz bir kadını elde ettikleri takdirde yeni arayışlara girmektedir.  Yani birçok erkek istediğini elde ettikten sonra sıkılıp vazgeçmektedir. Bu sebeple de yeri geldiği zaman erkeklere hayır demek oldukça önemlidir. Doğru yer ve doğru zamanda erkeklere hayır cevabını vermek onların zihninde kendi değerinin farkında ve kendi fikirleri olan bir kadın profili oluşmasını sağlar. Erkekler genellikle bu tarz kadınlardan hoşlanmaktadır.

Onları Anlamaya Çalışın;

Kadınların en büyük sorunlarından biri de erkekleri algılama yetilerinin yeteri kadar gelişmemiş olmasıdır.  Oysaki erkekleri etkileme yolları ile ilgili kesin bir yol izlemek isteyen kadınların ilk olarak yapmaları gereken şey erkeği algılamaya çalışmaktır. Burada bahsettiğimiz erkeği algılama deyimi erkeğin yumuşak karnını bilme ile aynı anlama geldiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle erkeği iyi olarak gözlemlemek ve dinlemek onun ne isteyip ne istemediğini nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını bilmek oldukça önemlidir.

Özgün ve Samimi Olun;

Aslında özgün ve samimi olmak birbiri ile ilişkili durumlardır. Çünkü özgün kadın aynı zamanda da samimi kadındır. Dünyaya erkekleri gözü ile bir bakın; Onlar birbiri ile neredeyse aynı özelliklere sahip milyonlarca kadın görmektedir. Erkekler özellikle bundan fazlası ile yakınmaktadır. Bu nedenle de özgün ve samimi kadınlar erkeklerin dikkatini hemen çekmekte ve diğer kadınlara oranla bir adım daha önde olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kendiniz gibi olmak ve tamamen içinizden geldiği gibi davranmak. Erkekleri etkilemenin yolları arasında en kolayı ve etkilisi budur.

Kendinizi Önemseyin;

Erkekleri etkileme ve onlarla iletişim kurma yolunda sınıfta kalmak istemiyorsanız özgüveninizin tam olması gerekmektedir. Bir kadının ilişki esnasında erkeğin isteklerini ön planda tutması ve kendini yok sayması ilişkiye balta vuran ve kadını içinden çıkamayacağı bir mutsuzluğa sürükleyen nedenlerin başında gelir. Bu sebeple de her kadın kişisel olarak kendini önemsemeli ve özgüvenini kazanmak adına doğru adımları atmalıdır.

Bilinmezliğinizi Koruyun;

Kendini hemencecik tüm yönleri ile erkeğine teslim eden kadın erkeğin gözünde tüm cazibesini ve büyüsünü de bir anda kaybetmektedir. Bu sebeple de kadınlar, ilişkilerinde erkeklere karşı bilinmezliklerini ve gizemlerini koruyarak üstünlüklerini elde etme şansına sahip olurlar. Erkekleri etkilemenin yolları için paylaştığımız maddelere dikkat ederek istediğiniz erkeği kolayca etkileyebilirsiniz.  

 ERKEKLERİ ETKİLEME VE KENDİNE AŞIK ETME KONUSUNDA SON DERECE ÖZEL TAKTİKLER İÇEREN “ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT” ADLI KİTAPLAR HAKKINDA GENİŞ BİLGİ EDİNMEK İÇİN ŞİMDİ İNCELE BUTONUNU TIKLAYINIZ. 

onu elde et tut kitabı hemen oku

2 Yorumlar

  1. Merhaba benim sevdiğim çoçuğu aslonda en yakın arkadaşım seviyor ne zaman onunla konussam gözümün içine bakıyor ama onun sevdiği çocuk onu hiç sevmiyor kendine ne kadar ben onu sevmiyorum desemde onu seviyorum ve ne yayapacagimi bilmiyorum lutfen yardim edin.

    • Merhaba Ayşe, sevgi ipotek değil. Yani senin arkadaşın o çocuğu seviyor diye sen o çocuktan hoşlanamazsın veya o çocuk senden hoşlanamaz diye bir durum yok. Şu an içinde olduğun durum maalesef çok kötü çünkü arkadaşlığını bitirme riskin var. Ama aksi halde de belki de hayatının aşkı olan çocuğu kaçıracaksın. Bu durumda eğer çocuk da senden hoşlanıyorsa ve birlikte olacaksanız bunu arkadaşına anlatman gerekiyor düzgün bir üslupla. Eğer olgun biriyse seni anlayacaktır. Ama her iki durumda da arkadaşlığınız ciddi zarar görecek buna hazırlıklı ol.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir