Home » Erkekleri Etkilemenin Yolları » Bir Erkeği Etkilemenin En Kolay 5 Yolu

Bir Erkeği Etkilemenin En Kolay 5 Yolu

erkekleri etkilemenin yollarıKadınların neredeyse tamamı erkeklerin ilgisini nasıl çekebileceklerini ve onları nasıl etkileyebileceklerini merak etmektedirler. Birçok kadın bu konuda kendince taktikler geliştirse de genel olarak erkeklerin kadınlarda önemsedikleri bir takım özellikler bulunmaktadır. Sizlere bu yolda rehberlik edecek birkaç püf noktası paylaşacağız.
5 Adımda Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

  • Kendine Güven;

Erkeklerin zeki kadınlardan hoşlanmadıkları düşünülse de bu oldukça yanlış bir inanıştır. Bir erkeği etkilemenin yolları arasında ilk sırada kendinize güveninizin tam olması ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız gelmektedir. Erkekler kendine güvenmeyen dolayısı ile kendine saygısı tam olmayan ve sürekli olarak her konuda onun kanatlarının altına saklanmaya uğraşan bir kadındansa yeri geldiğinde meydan okumayı bilen ve güçlü bir kadını çok daha çekici bulmaktadırlar.

  • Ona Aşırı İlgi Göstermeyin;

Erkekler yapı itibari ile pohpohlanmayı ve şımartılmayı seven yaratıklardır. Ancak, bir erkeğe gereğinden fazla önem vererek aşırı ilgi göstermeniz halinde onu kaybederseniz. Çünkü erkekler tahmininizden de hızlı şımaran bir yapıya sahiptir. Onun üzerine ne kadar düşerseniz o da o kadar çabuk kendini bir şey zannetmeye başlayacaktır.

  • Gizeminizi Koruyun;

Onunla tanışır tanışmaz tamamen iyi niyetiniz ile ona bilmesi gerektiğinden fazlasını anlatmayın. Geçmişinizi, aileniz ile ilgili detayları hatta eski ilişkilerinizi ona anlatarak size ilgi duymasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hemen hemen hiçbir erkek sevgilisini arkadaşı gibi görmekten hoşlanmaz bu nedenle izin verin o sizi çözmeye uğraşsın. Sizi ve yaşantınızı merak etsin ve daha yakından tanıyabilmek için çaba sarf etsin. Her şeyde olduğu gibi kolay tüketilen şeyler en çabuk vazgeçilen şeylerdir. Sizi elde etmek ve tanımak için ne kadar uğraşırsa size verdiği değer o kadar artacaktır.

  • Uyumun Dozajını Abartmayın;

Evet, bir erkeği etkilemenin yolları arasında en etkili yöntemlerden biri hiç şüphesiz ki uyumlu bir karaktere sahip olmaktır. Ancak, burada önemli olan uyum göstermek adına abartılı hareketler sergilememeye dikkat etmeniz gerektiğidir. Ona uyum sağlamak ve anlayışlı davranmak adına kendi prensiplerinizden uzaklaşırsanız bir süre sonra sizi sevgilisi değil arkadaşı gibi görmeye başlar ve ilişkiniz heyecanını kaybeder.

  • Gerektiğinde Onu Reddedin;

Sizi her görmek istediğinde ya da sesinizi her duymak istediğinde onu hali hazırda bekliyormuş moduna girmeyin. Yani telefonunuzu her seferinde ilk çalışta açmayın. Bazı dönemlerde ona farklı bir programım var ya da müsait değilim gibi cevaplar vermekten kaçınmayın. O sizinle her iletişime geçmek istediğinde ona cevap vermeniz halinde sizin dünden hazır olduğunuz mesajını alacak bu da belirli bir dönemden sonra size duyduğu ilgilinin azalmasına neden olacaktır.

Sizler için paylaştığımız uygulaması basit yöntemler ile bir erkeği etkilemenin yolları adına oldukça kolay ve doğru adımlar atabilirsiniz.

ERKEKLERİ ETKİLEME VE KENDİNE AŞIK ETME KONUSUNDA SON DERECE ÖZEL TAKTİKLER İÇEREN “ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT” ADLI KİTAPLAR HAKKINDA GENİŞ BİLGİ EDİNMEK İÇİN 

<<BURAYI TIKLAYINIZ>>

onu elde et tut kitabı hemen oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir