Home » Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları » Bir Erkeği Kendine Nasıl Âşık Edersin? 9 Basit Yolu

Bir Erkeği Kendine Nasıl Âşık Edersin? 9 Basit Yolu

BİR ERKEĞİ KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİNYeryüzündeki hemen her kadın bir erkeği kendine nasıl âşık edersin sorusunun cevabını aramaktadır. Erkekler ilk bakıldığında çok karışık ruh hallerine sahip insanlar olarak görülse de aslında kadınlarda dikkat ettikleri özellikler oldukça belirgin ve net şeylerdir. Bu nedenle biz sizlerler erkek gözünden onları kendinize nasıl âşık edebilirsiniz en yalın hali ile paylaşıyoruz.

Bir Erkeği Âşık Etmenin Yolları;

 • Pozitif Olun;

Erkeklerin hiçbiri yanındayken sürekli olarak mızmızlanacak bir şeyler bulan ve her şeyde kusur arayan kadınlardan hoşlanmaz. Bulunduğu ortamdan keyif alan, güler yüzlü ve pozitif bayanlar erkeklerin karşı koyamadığı bayanlardandır. Gülümseme yüzünüzden eksik olmasın.

 • Samimi Olun;

Ona duygularınızı belli etmekten korkmayın. Sürekli bakışmanıza rağmen ilk adım hala gelmediyse siz girişimde bulunup onunla tanışın. Özgüveniniz onu oldukça olumlu etkileyecektir.

 • Kendinize Güvenin;

Bayanların kullandığı hiçbir aksesuar sahip oldukları özgüven kadar çekici bir karizma yaratmaz. Kendine güven duyan kadınlar erkekler için altın değerindedir.

 • Doğal Olun;

Erkekler yapmacık davranan ve kibar olmak için kendini zorlayan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Dozajı aşmamak koşulu ile yeri geldiğinde sinirlenen ve yumruğunu masaya vurmaktan çekinmeyen kadınlar erkekler için çok daha çekici görülmektedir.

 • Kişisel Bakımınıza Dikkat Edin;

Saç, el ve tırnak bakımlarınıza ve temizliğinize dikkat edin. Çünkü bir erkeği kendine nasıl âşık edersin sorusunun ilk cevabı hijyendir. Erkekler bakımlı ve temiz kadınlardan hoşlanır. Bu nedenle çantanızda mutlaka nemlendirici kreminiz, parfümünüz ve parlatıcınızın olmasına dikkat edin.

 • Bulunduğunuz Ortama Ayak Uydurun;

Olmadık yerlerde atacağınız abartılı bir kahkaha, yerli yersiz kullanacağınız argo kelimeler ya da kocaman balonlar yaptığınız sakınız ile onunla sadece iyi bir arkadaş olabilirsiniz. Bu nedenle hareketlerinizin dozajını aşmamaya ve onunlayken onu utandıracak hareketler yapmamaya dikkat edin.

 • Onun Yaşamını Kısıtlamayın;

Ne yapıyorsun? Neredesin? Kiminlesin? Gibi soru tarzları ile onu sürekli olarak sıkıştırmanız onu sizden uzaklaştırır. Onu özgür bırakın. Bırakın ki onu neden merak etmediğinizi kendisi düşünsün. Baskı bir erkeği soğutmanın en kesin yoludur. Erkekler yapıları gereği özgür olmayı severler. Maalesef çoğu erkek ilişkisinde eski özgürlüğünü bulamadığı için ilişkiden soğumaktadır. Bırakın arkadaşlarıyla halı saha maçına gitsin, playstation oynasın.  Ne yaptığını sormayın, o size anlatacaktır.

 • Prensiplerinizin Arkasında Olun;

Siz kendinize duyduğunuz saygıyı koruyun ki oda size saygı duysun. Prensiplerinizden ödün vermeyin ve onunla sürekli olarak tartışmaktan uzak durun. Onu çılgınlar gibi kıskansanız dahi belli etmeyin ve sensiz yaşayamam duygusunu ona hissettirmeyin. Sizi garantide hissetmek onu yeni maceralara sevk eder. Bu nedenle sürekli olarak kaçıp gidebilirmişsiniz gibi hissetmesini sağlayın.

 • Kalitenizi Koruyun;

Unutmayın bir ilişki nasıl başlarsa öyle de devam eder. Bu nedenle tanıştığınız andan itibaren çok gevşek bir tavır sergilerseniz ilişkinizin sonu sizin için büyük bir hüsran olabilir. Samimiyet erkeklerin oldukça önemsediği bir davranış tarzı olsa da kaçanın kovalandığını unutmayın ve aranızdaki çizgiyi keskin hatlar ile belirleyin. Yelkenleri hemen suya indirmeniz onun gözünde basit karakterli biri olduğunuz imajını oluşturabilir. Ama şu da var. Bu durumu bir oyun haline getirirseniz eninde sonunda sizi elde ettiğinde bütün cazibenizi kaybetmiş olursunuz. Çünkü erkek bu zaman zarfında tamamıyla size değil sizi elde etme oyununa yoğunlaşmış olacaktır. Haliyle sizi elde ettiğinde de oyun biteceğinden artık size ilgisi kalmayacaktır.

ERKEKLERİ KENDİNE AŞIK ETMENİN SIRRIERKEKLERİ KENDİNE AŞIK ETMEK, ONLARI ELDE ETMEK VE KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN ŞEY BU İŞİN SIRRINI, PÜF NOKTALARINI VE ÖZEL YÖNTEMLERİNİ ÖĞRENMEKTİR. BU SIRLAR TAMAMEN MANÜPLASYON, PSİKOLOJİ VE BEDEN DİLİ KONULARININ ERKEKLERLE İLGİLİ OLAN KISMINA HAKİM OLMAYLA MÜMKÜNDÜR. BU 3 KONUDAKİ BİLGİ VE BECERİSİ YÜKSEK OLAN BAYANLAR KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN İSTEDİKLERİ ERKEĞİ KOLAYLIKLA ELDE EDEBİLİRLER. EĞER SİZDE BU KONULARDA KENDİNİZİ EĞİTMEK VE HER KOŞULDA KAZANAN, İSTEDİĞİ KİŞİYİ ELDE EDEBİLEN BİR BAYAN OLMAK İSTİYORSANIZ SİZE BİR YOL HARİTASI VE REHBER ÖNERİYORUZ. 

REHBERE GİT >>

 

60 Yorumlar

 1. Merhaba.BU kitabı sizin tavsiyeniz ve değerlendirmeleriniz üzerine geçen hafta satın aldım.Boş vakitlerimde okuyacağım roman tarzında bir kitap zannediyordum aslında ama kitabı okumaya başladıkça hiç de düşündüğüm gibi bir kitap olmadığını anladım.Kitap normal kişisel gelişim kitaplarının aksine içerik olarak o kadar dolu ki kendimi elime bir kağıt kalem alıp yazılanları not ederken buldum.Kitaptaki yazılanları uygulayarak gerçekten bir erkeği etkileyememek mümkün değil.Psikolojiden, davranış biliminden esinlenerek öyle güzel tespitler yapılmış ki insan gerçekten hayran kalıyor.İşin güzel tarafı yazarın bunu bir sohbet havasında yapıyor olması.Kitap hem inanılmaz öğretici hem de çok akıcı.Yapılması gerekenler adeta bir program havasında sıralanmış. Bu taktikleri hoşlandığım adam üzerinde denemeye karar verdim. Açıkçası ilk sinyaller olumlu.Gerçekten güzel bir kaynak olmuş yazanların eline sağlık.

  • Aslında brnm sevdiğim insan şuan haytımda ama brn hüvnmiyorum tereddüt ediyorum beni seviyomu diye bunu crvabını almk için kitaba ulaşmadım wep sayfanızda giremiyorum bi yardımcı olurmusunz

  • Yeşim hanim benim kredi kartım yok yakınımda bankada yok nasıl okuyacağım

  • Aynen çok güzel olmuş yazanların eline sağlık

   • Evet ya ben okulda bir çocukla konuşuyorduk bi ara bana aşık olduğunu düşündüm aradan 3gun falan geçti ben ona şaka yapmak istedim ama o bu şakayı hiç hoşlanmadı ve bana elini kaldırıp ben bu tür şakalardan hoşlanmıyorum dedi o günden beridir onunla konuşmuyorum ne yapmalıyım

 2. Selam,
  Uzun süredir problemlerle devam eden bir ilişkim var ve gerçek bir çıkış yolu ararken tavsiye ettiğiniz kitabı almaya karar verdim. Çünkü sevgilimi gerçekten seviyorum ve onu kaybetme düşüncesi bile bana korkunç geliyor. Bir kaç gün önce kitabı indirdiğimde okumam bir kaç günümü alır herhalde diye düşünüyordum ama bir solukta okudum. İnanır mısınız okurken bile kendime güvenim arttı. Sevgilimle ilk buluşmamızda kitapta anlatılanları uygulamaya başladım. Bir anda farkı hissettiğimi söyleyebilirim. Sanki onun gözünde yeniden değer kazandım ve daha önce onun kurallarıyla hareket ettiğimi farkettim. Şimdi ise beni dinliyor, dikkatini tamamen bana yoğunlaştırıyor. Bu harika bir kitap ve bana yol gösterdiğiniz için teşekkür etmek istedim.

 3. Merhaba
  Üniversitede psikoloji okudum. Buna rağmen ikili ilişkilerde başarısız olmamın sebebini çözemiyordum. Terzi kendi söküğünü dikemez hesabı… Bu kitabı almadan önce de çok tereddüt ettim. Zaten eğitimini aldığım alanda yazılmış bir kitap bana nasıl faydalı olabilirdi ki? Ama yine de uzun zamandır beni farketmesini sağlamaya çalıştığım kişiye ulaşmak için iyi bir kaynak olabilir düşüncesiyle aldım. Okur okumaz da pek çok şeyi yanlış bildiğimi anladım. Bir adamı aşık etmek için akademik bilgilere değil bu durumu gerçekten anlayan birinin yazdıklarına ihtiyacım varmış. Kitapta adeta kendimi gördüm desem yeridir. Tüm eksiklerimi, tüm sınırlarını görmemi sağladı bu kitap. Sadece taktik vermemesi, insan ruhunun derinliklerine inmesi ve yaşanmış olayları çözümlemesi yönüyle de çok başarılı. Bir solukta okudum ve artık kendime çok güvenerek sevdiğim adamın karşısına çıkmaya hazır hissediyorum. Her şeyden önce bu kitabı okuyana kadar kendimi küçümsediğimi anladım. Beni bu harika kaynakla tanıştırdığınız ve kendime ayna tutmamı sağladığınız için ne kadar minnettar olsam az.

 4. Merhaba, Ben üç yıldır evli bir ev hanımıyım. Kocamı çok severek evlendim. Bana karşı da hep çok anlayışlı oldu sağolsun. Ama zaman içinde sevginin azaldığını hissediyordum. Ben mi kuruntu yapıyorum acaba diye düşünürken onunla iletişim de kuramıyordum. Ne yalan söyleyeyim bu mutluluğumuz bozulacak diye çok tedirgin olmaya başlamıştım. Aslında ortada bir şey de yoktu. Daha doğrusu ben yok sanıyordum. Meğer ben çok fazla söyleniyormuşum ona karşı, daha pek çok hatalı davranışım da varmış. Kitap bunları sanki beni tanıyan biri tarafından yazılmış gibi bir bir gözlerimin önüne serdi. Bir gün nette gezinirken sizin yazınızı okudum ve Onu Elde Tut ve Kocanın Kalbine Gir kitaplarını vakit geçirmeden satın aldım. Çünkü ben biraz da içime kapanık ve çekingen biriyim. Aslında zaten evliyim ama onu kaybetmekten de korkuyorum. Kitap beni adeta kendime getirdi. İçinde yazılan programı çok doğal bir şekilde uyguladım. Bir ilaç gibi geldi evliliğime. Bunun için size ne kadar teşekkür etsem az.

 5. İyi günler
  ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT kitaplarını üç ay önce aldım. Aslında uzun zamandır bana ilgi göstermeyen, dikkatini çekmeye çalıştığım kişiyi elde etmenin yollarını ararken bu faydalı eserle karşılaştım. Sizin bu yazınızdaki cümleler beni çok etkiledi. Gerçekten beni onu neden elde etmek istiyordum? Onunla mutlu bir gelecek mi hayal ediyordum yoksa sırf hırslarım mı beni yönlendiriyordu? Kitabı bilgisayarıma indirip okuduktan sonra düşüncelerim bir düzene girdi. Şimdi yaklaşık bir aydır sevgiliyiz ve çok düzeyli bir ilişkim var. Bu sefer gerçekten faklı olacağını hissediyorum çünkü bu kitaptaki bilgiler beni çok doğru yönlendiriyor. Başta kitabın yazarına sonra da size çok teşekkür ederim.

 6. merhaba , ben bu kitabı satın aldım ama bana kitabı indirmem için herhangi bir link gönderilmedi. yardımcı olursanız sevinirim.

  • merhaba nuran hanım kredi kartıyla aldıysanız 10 dk içinde link geliyor. fakat banka havalesi ile satın aldıysanız satın almış olduğunuz platformun info adresine mail atmanız gerekiyor makbuzu.çünkü banka havaleleri/eftler hafta sonu şirket hesaplarına düşmüyor. sabah erkenden banka açılışıyla birlikte havale düşer ve size mail gelir. ama kredi kartı veya paypal ile almışsanız muhtemelen biz bu cevabı yazarken size mail gelmiştir bile.

   • Bnm bi iş arkadasim var yaklaşık bir yıldır konuşuyoruz ama bn ona karşı biseyler hissediyorum oda hisediyormu bilmiyorum ama bna sürekli barışması kıskançlıkları falan sorduğum zamnda biz arkadaşız kelimesi kullanıyo tabi bnde ona karışıyorum lütfen bna bi akıl verin bnm ne yapmm lazım

 7. Elnare Heyderova

  Selam, öncelikle teşekkür edirem, bele kitab seti üçun, rica edirem cavablandirin, sevgilimden daha dün ayrildim, menimle evlilik vardi planinda -dogru soyĺemişdise.
  sebeb. – Nerdesin, niye hemen cevap vermedin deye üzerine cox getmem oldu, aceba bu kitablardan her hangi biri onu geri kazanmama yardim edermi? Biz artiq ayrildik, amma ne zaman istersen sevgili kimi deyil, öylesine konuşa biliriz dedi.Önceden teşekkür

  • Merhaba Elnare Hanım, öncelikle ilişkinizin bittiğine çok üzüldük ama bitip başlayan birçok ilişki var. Bu yüzden karamsar olmamak lazım. Sizin sorununuz akıskançlık anladığım kadarıyla. Onu elde et ve elde tut kitapları bu konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca bu setin içerisindeki “Kıskançlık Testi-Kıskançlığın Esiri Olma” adlı bonus kitap tam sizin sorununuzu çözecek cinsten. Maalesef birçok ilişki bu aşırı kıskançlık ve güvensizlik duygusundan ötürü bitiyor. Bu konuda profesyonel bir yaklaşım kazanmalısınız diye düşünüyoruz. Daha birçok bilgi ve stratejiyi kitapta bulabilirsiniz.

  • Vlla bn arkadaşımın sevdiğine aşığım neyapmaliyim bilmiyom 2 kişi arasında kaldım

   • Canan zor bir durum bu gerçekten. Etik değerlerin ile gerçekler arasında kalmak en zor durumlardan biridir. Arkadaşınla samimiyetin ne düzeyde?

 8. Merhaba, kitabiniz kitapçilarda satiliyor mu acaba?

  • Merhaba Gülben, bu kitaplar e-kitap formatında olduğundan kitapçılarda satılmamaktadır. Verdiğimiz linkleri tıklayarak kitapları güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

 9. Kitabınız hala e-kitap formatında mı? Ben, basıldıysa almak isterim. Cevabınızı bekliyorum

  • Merhaba Nermin, kitap e-kitap formatında hazırlandığı için basılı olması gibi bir durum hiç bir zaman mümkün olmayacak. Dolayısıyla kitabı temin edebilmenizin tek yolu yazı içerisindeki linklere tıklayarak kitabın yazarının sitesine ulaşmak ve kitabı oradan temin etmek. Biz sadece kitabın incelemesini yaptık. Bizim kitabı satmamız gibi bir durum mümkün değil. Sevgilerle…

 10. Ben ne yaşamda bana olmuyor ama ben onu çok seviyorum

 11. meraba.benım sınıfımda bı cocuk var.agırbaslı kızlardan hoslanıyo.bende oyleyım ama bunun benden once bı sevdıgı varmıs sonra kız bunu ıstemeyınce bu da vazgecmıs ama bn unuttuguna hala ınanmıyorm.yıne de sevıyorm onunda benı sevdıgınden emın dgılım ama benı sahıplenıyo kıskanıyo .benımle ugrasıyo bana derste bakıyo.hoslandıgını bellı edıyo ama sevıyomu bılmıyorm.bazen cok ıyı ama bazende cok kotu olabılıyo..ve bıraz ego sahibi bırısı kızlar tarafından pohpohlanmıs bırısı .ama ben buna kolay lokma olmak ıstemıyorm .o da bunun farkında o yuzden benımle cok ugrasıyo kendsını bırazda bellı edıyo ama bazen sasırtıyo bnı anlamıyorm.bende onun yanında heyecanıyorm ama bellı etmıyorm kendı hakımde davranıyorm onunda hosuna gıttıgını sanıyorm.ama ona karsı nasıl davranacagımı bılmıyorm…..yardım edın bana lutfen cok caresızımm..yardım dılıyorm sızden .bana yardım edın…..

  • Merhaba berna, durumunuzu aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz. Onu kendinize deliler gibi aşık etmenin yolları elbetteki mevcut fakat bunun için öncelikle bir eğitime akabinde de bir yol haritasına ihtiyacınız var. Bu konuda sana onu elde et kitabı kesinlikle yardımcı olacaktır. Sorunu buradan yazışarak çözmemiz bütün fırsatları kaçırmana sebep olabilir. bu yüzden senin bu rehberi edinip hızlı bir şekilde reaksiyon göstermen gerekir Berna. Kitabı edindiğinde ayrıca 7/24 kitabın yazarıyla fikir alışverişinde de bulunabileceksin. Bu senin erkekleri elde etme bilimini çözmen ve onu kısa sürede etkileyebilmen için bir fırsat. Çabuk davranmanı öneririm. Şu linki tıklayarak kitap hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

   • Merhaba bende sizden yardım istiyorum çok kişiden teklif aldım ama hiç uzun bir ilişkim olmadı birini nasıl aşık edebilirm kendime yardım ederseniz sevinirim

    • Merhaba Ahsen, sorduğun soru gerçekten çok genel bir soru. İlk olarak sana tavsiye ettiğimiz kitapları okuyarak başlamanı önerebilirim. Sevgilerle.

 12. Merhabalar bu kitabı kitapçılarda bulma şansımız varmı acaba?

  • Merhana Zar, bu k,tap pdf formatında olup sadece internet üzerinden satılmaktadır. Dolayısıyla kitapçılarda bulamazsınız. Web sitemizin en alt kısmında bulunan kitap resmine tıklayarak resmi satış sitesine ulaşabilir kitabı oradan temin edebilirsiniz.

 13. cok güzel dedin editör

 14. Allah razı olsun.Bana aşık oldu.Bende ona aşığım.Tek sorun açılamiyoruz.Ama kararlıyım.Bugün açilacagım.

 15. Kitabin fiyati nedir acaba

 16. Merhabalar ben birini çok sevdim aşık oldum. O benim sevdiğimi bilmiyor. Ona evlenme teklifi edecem ama tedirgindeyim teklifimi kabul eder mi o beni hala tanımıyor sadece gördüm önce neapmalıyımda teklif etmeliyim. Birde sevdiğim kişinin mesleği var ama ben daha öğrenciyim bir yandan da o yüzden tedirgindeyim kabul etmez diye, onu kendime nasıl aşık ederim beni düşünmeden bile bir gecesini geçirmeyecek evlenme teklifimi etmem için yanıma eşlik eden kişide yok neapabilirim

 17. ARKADAŞLAR SEVİYOSANIZ GİDİN BAŞARILI OLUN BENCE ÇÜNKÜ BAŞARDIKÇA SEÇERSİN BAŞARAMADIKÇA SADECE SEÇİLİN VE ONA ONU SEVDİĞÜNİ HİSSETTİRİN ÇÜNKÜ BU ONUN HOŞUNA GİDER ALLAH HERKESİ SEVDİĞİNE KAVUŞTURSUN!!!!!!!!!!!!!

 18. Derya Aşık

  merhabalar arkadaşlar ben birini çok sevdim hiçbirşeyim olmaz ikimizde birbirimizi tanımıyoruz araştırdım bekar olduğunu öğrendim 7 aydır onu sevdim. onun arkadaşından 3 hafta önce kadar numarasını almıştım gitmeden 3-4 gün önce telefonda görüştüm yanına gelip seninle görüşecem dedim tamam gel görüşelim dedi. perşembe günü onu görüşmeye ve görmeye gittim yanına vardım çiçek ve kaliteli çikolata aldım verdim gitmeden önce saçlarımı ve makyajımı öyle güzel yaptım ki dikkatini çeksin diye sevdiğimi bilsin diye numaramı almak istiyorsan verebilirim dedim oda tamam dedi eve geldim bu benim numaram dedim msj olarak gönderdim ve o gün msj atamıyorum beni engellemiş. Onu sevdiğimi aşık olduğumu onunla evlenmek istediğimi ona nasıl söyleyebilirim arkadaşlar Lütfen cevap verin

  • Merhaba Derya, bu tarz vakalarda genellikle kızlar çok bastırdığında olaylar geri tepiyor. Sen zaten niyetini ona belli etmişsin. Seni engellemesi seni istemediği anlamına geliyor. Zorlamamanı tavsiye ederim. Biraz bekle bakalım geri dönüş olacak mı.

 19. Merhaba.
  6 aylık bir ilişkim var. Çok güzel zamanlarımız da oldu, neden hala bu insanla beraberim ki diye kendimi sorguladığım zamanlar da. Onu sevdiğimi hissediyorum fakat bazı şeyler hiç de yerinde ilerlemiyor. Sevgilimden şiddet bile gördüm lakin öyle değişik biri ki yaptıkları normal bir şeymiş gibi empoze etmeyi çok iyi beceriyor. Kör müyüm yoksa aşık mı emin değilim. Aniden kavgalar, kısıtlamalar, kıskançlık krizleri doğuyor ve gördüğüm şiddette kıskançlık yüzündendi. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kitabın faydası olur mu acaba?

  • Merhaba Lale, kitabın faydası olacaktır buna eminim ama ortada ciddi bir sorun var. ŞİDDET. Bir erkek sana şiddet uyguluyor ve ardından da bu normalmiş gibi sana empoze etmeye çalışıyorsa ondan mümkün olan en kısa sürede ayrılmalısın. Çünkü şiddetin kabul edilir bir yanı yoktur. hatalı bile olsan asla kimse sana şiddet uygulayamaz. emin ol evlendikten sonra da bu böyle devam edecektir.
   Erkeklerin kıskançlık krizleri genelde özgüvensizliklerinden ötürü ortaya çıkar. eğer gerçekten Kaliteli bir adamla birlikte olmuş olsaydın asla bu tarz bir muameleye maruz kalmazdın. O kişi rahatsız olduğu noktaları sana güzellikle anlatırdı ve ortak bir paydada buluşurdunuz.

 20. Isim lazım Digil

  Mrb ya ben birini çok seviyorum ama o benim sevdigimi bilmiyormu bilmiyorum onu hep kızlarla görünce çok üzülom aglıyom cunku çok pis aşığım sizce ona sevdiğimi soylemelımıyım bide o seviyosa gelirdi degilmi cunku 3 sene gecti demekki beni sevmior ve cocuk okulun popisi gibi çok havalı ona çok asigim ama soyleyemem herkes dalga gecer utangacım zaten

  • Merhaba İnce, bu tarz insanları kendine aşık etmen için ciddi bir strateji uygulaman lazım. Ama öncesinde o kişi sana gerçekten uygun mu onu bilmelisin. O yaşlarda genellikle insanlar mantıklı düşünemiyorlar. Öncelikle bunu bir düşünmeni istiyorum senden. Gerçekten değer mi?

 21. Mrba benim de ilişkim hep tartışmalı geçiyor eskiden konuştuğum ilişkimle ilgileniyor ben bilmesi gerek herşeyi anlattım guvenmesi icin elimden geleni yapıyorum cok uğraşıyorum. Yan yanayken herşey yolunda bian kızıp konuyu tekrar acıyor ve bana bazen hoş seyler de söylüyor sevmiyorum ugreniyorum fln die ama eski konuştuğum çocukla aramızda bişey geçmedi bunu zaten kesin inandıramam ama ben yeminimi ettim o konuda Allah’a bırakıyorum elimden geleni yaptım ben, ne yapsam çocuk aklımdan çıkmıyor asık oldum gerçekten bi ilişkim düzgünce olmadi da herşeyim ilklerim hepsi onunla oldu sanki o olmazsa olmaz vazgeçilmezim gibi şu çocuğu bian aklımdan çıkaramıyorum 😒😒😔😔
  Biriniz bana yardımcı olun

 22. Ben bi cocugu seviyorum simdi biz onunla sevgili olmustuk ama bunun en yakin arkadasi beni seviyo diye 2 saat sonr ayrildik ama ben ona karşı yaklaşımımda yanlışlar yaptım bi com yakın davrandim bi cok uzak davrandim kısıtlamaya çalıştım ne bilim nerde bi hata varsa yaptım suan arkadasiz ona ben kac kere sevgili olalim dedim o da seviyodu suan seviyomu bilmem ama hayir olmaz diyodu en yakin arkadasi icin şimdi ben ona karsi nasil davranayim lutfen tavsiyeler verin ya boyle en basina donmek istiyorum nasıl olcak 16 yaşındayım ismim de sema bu arada

 23. Merhaba.Benle ayni okulda okuyan bit çocuk var.Benle ayni yasda amma bilmiyor benden sinifsa buyuk olduqunu saniyor.Bana ilisiyor çikolata diyor kendisi bit rus bana her bir zaman ister yaninda Kim olursa olsun bu sözü isletiyor. Kardesimi taniyor dostlar amma yinede bana ilisiyor yanimda kardesim olanda yok .

 24. Ben onu çok seviyorum ama o beni seviyormu bilmiyorum kollarimi kesiyorum sigara iciyorjm surekli arabesk muzikler dinliyorum onu cok seviyorum mustafa karadagli😔

 25. Onu seviyorum ama o beni sevmiyor yakinimda ama bilmiyorum cok mutsuzum kendime zarar veriyorum jilet atiyorum sigara iciyorum surekli arabesk sarkilar dinliyorum onun beni sevmesi icin neler yapabilirim 😑
  Mustafa karadaglı

 26. Ben onsuz nefes bile alamiyorum bana sakin beni birakma diyo seni cok seviyom diyo ama bni kizdrmak icin kizlarla konusuyo sonra bana kizdigi zamn benden uzka duruyo onu nasil kendime asik edcem yardimci olurmusunuz🙏

 27. Merhaba,ben 7yaş küçük bir erkeğe aşık oldum,kendisi öğrenci ve dans hocalığı yapıyor.Ben 32yaşındayım ve o yaşı problem etmiyormaddi olarak geliri de yok evlenmek için,benimle sürekli ilgileniyor ve sürekli mesajlaşıyoruz.bana çok da güveniyor,beni daha çok sevmesi için ne yapmalıyım ve sizce erkeğin küçük olması evlilik için ne derecede doğru olur?

 28. Beni sevmiyor. Önceden benden hoşlanıyor gibiydi samimiydik sonra ben ona hislerimi söyledim oda deneyelim dedi aradan 1 gün geçti yapamıyorum sevdiğim var dedi :'(

 29. Merhaba benim 2 yıla yakın süren bir ilişkim var geçen ay benden soğuduğunu söyleyerek ara vermek istediğini söyledi ve sonrasında ise biraz da benim zorumla yeniden barıştık şuan bana olan sevgisi yok gibi onun beni eskisi gibi sevmesini sağlamak için hangi kitabı almalıyım onu elde tut mu yoksa onu elde et kibanımı lütfen bilgi verin

 30. Bende bir erkege asik oldum deliler gibi fakat sonra ogrendim cocugun sevgilisi varmis sonra ogrendim ben ayirayimmi dedim onunkide ask onu da dusunmem lazim dedim ayirmadim ve bende bir erkegi nasil kendime asik ederim diye yazim bu site cikti aslinda iyi taktikler deniycem fakat kitabi almak istemiyorum yardiminiz icin tesekkurler

 31. Bnm bi iş arkadasim var yaklaşık bir yıldır konuşuyoruz ama bn ona karşı biseyler hissediyorum oda hisediyormu bilmiyorum ama bna sürekli barışması kıskançlıkları falan sorduğum zamnda biz arkadaşız kelimesi kullanıyo tabi bnde ona karışıyorum lütfen bna bi akıl verin bnm ne yapmm lazım

 32. Mrb bna yardımcı olabilirmisiniz lutfn bnm bi konustugum biri var ama iş yerimden konuşuyoruz ama sürekli arkadaşız diyip duruyo bna sürekli de kıskançlıklar yapiyo bn ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir