Home » Erkekler Yatakta Ne İster » Erkekler Yatakta Ne İster ? 5 Adımda Erkeği Mutlu Etmek

Erkekler Yatakta Ne İster ? 5 Adımda Erkeği Mutlu Etmek

erkekler yatakta ne ister

Erkekler Yatakta Ne İster Neyi Arzular?

Bu sorunun cevabı birçok kişi için ‘’Seks ister’’ olsa da aslında bu doğru bir cevap olmasının yanı sıra aynı zamanda eksikte bir cevaptır. Evet, genel olarak erkeklerin yatakta istedikleri ilk şey seks olsa da onlar aslında unutamayacakları yeni deneyimler yaşamayı da en az seks kadar istemektedirler. Yatağın kraliçesi olarak kadınlara yatakta erkeklerini çılgına çevirebilecekleri birbirinden etkili yöntemler bulunmaktadır.

Unutmayın sürekli olarak benzer ve aynı şeyleri tekrar etmek insanın en keyif aldığı ve en çok sevdiği aktiviteleri bile belirli bir dönemden sonra sıkıcı hale getirmektedir. Bu nedenle de değişiklik hayatın hemen her alanında iyidir. Bu seks için de geçerlidir. Erkekler sürekli olarak aynı şekilde seks yapmaktan çok kısa zamanda sıkılmaya başlar. Bu nedenle cinsel hayatınız hem kendiniz hem de erkeğiniz için sürekli olarak özel kılmak isterseniz yapabileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Biz sizler için genel olarak erkekler üzerinde kesin etki gösteren birkaç öneriyi paylaşık.

Yatakta Ne Kadar İyisin Öğren!

aşağıdaki testi tamamla ve erkeğinin gözünde yatakta ne kadar İyi olduğunu öğren! Test Sonucuna göre Sana Vereceğimiz ÖZEL TAVSİYELERİ Kaçırma!


Erkekler Yatakta  En Çok Ne İster 5 Adımda Öğrenin;

Sizi İzlemesini Sağlayın;

Erkekler seks esnasında partnerlerini izlemekten ve görsel olarak seks yapmaktan oldukça çok hoşlanmaktadırlar. Örneğin kadınlarının orgazm anlarını izleyebilmek onlara oldukça büyük bir haz duygusu vermektedir. Erkekler yatakta ne ister diye düşünüyorsanız onlar kadınlarına dokunmasalar dahi onun kadınsı hatlarını izlemek erkekler için büyük bir heyecan kaynağıdır emin olun. Birçok kadın orgazmlarını kolaylaştırmak adına cinsel ilişki esnasında parmakları ile kendilerine dokunmaktadır. Yapılan araştırmalar kadınların bu hareketlerinin erkekler üzerinde çok fazla etkili olduğunu gösteriyor. Partneriniz sizinle ilişkiye girmek istemiyor ya da ilişkiye hazır hale zor geliyorsa ona dokunmanız şart değildir. Seksi bir tshirt ya da gömlek giyerek yatağınızın başına sırtınızı dayayıp bacaklarınızı açmanız erkeğiniz heyecanlandırarak harekete geçirmek için oldukça isabetli bir harekettir.

Onu Okşayın;

Erkekler cinsel organlarının partnerleri tarafından okşanmasından da bu anı izlemekten de müthiş keyif almaktadırlar. Bu sebeple ilişkiye girmek istiyorsanız erkeğinizin cinsel organını okşayarak onu ilişkiye hazır hale getirebilirsiniz.  Erkekler yatakta ne ister? Erkekler yatakta cesur kadınlar ister.

Elinizi Kullanın;

Erkeğinize hayatının sonuna kadar unutmayacağı bir deneyim yaşatmak isterseniz iki elinizi yağladıktan sonra ona dokunabilirsiniz.

Konuşun;

Erkekler ilişki esnasında partnerlerinin konuşmasına özellikle de müstehcen olarak konuşmalarına bayılır. Bu nedenle ilişki esnasında partnerinize aklınıza gelen her şeyi söyleyin ve ona iltifatlar edin. İçinizde bulunan seks tanrıçasını ortaya çıkararak erkeğinizi tahrik etmek için bu yol oldukça etkili bir yoldur.

Oyuncaklardan Yardım Alın;

Göz bandı, kamçı, kelepçe ya da zincir yatakta kullanabileceğiniz muhteşem etkili seks oyuncaklarıdır. Bunlardan bir tane edinerek partnerinizi çılgına çevirebilirsiniz. Çünkü bu tarz oyuncaklara hayır diyen ya da hoşlanmayan erkek yok denilecek kadar azdır. Erkekler seks yaşantınıza ekleyeceğiniz bu yenileye bayılacak ve sizin kendinize olan özgüveniniz karşısında sizlere bir kez daha âşık olacaktır. Erkekler yatakta ne ister sizlere fikir vermesi için paylaştığımız bu bilgiler ile deneme yanılma yöntemi ile kolayca öğrenebilirsiniz. 

Yatakta Ne Kadar İyisin Öğren!

aşağıdaki testi tamamla ve erkeğinin gözünde yatakta ne kadar İyi olduğunu öğren! Test Sonucuna göre Sana Vereceğimiz ÖZEL TAVSİYELERİ Kaçırma!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir