Home » Reklam Kadın Sitesi

Reklam Kadın Sitesi

REKLAMTX

Ziyaretçi kitlesi %100 bayanlardan oluşan web sitemize, aşağıda gösterilen 4 farklı reklam alanından banner reklam almaktayız.

REK PAİNT

Web sitemiz ile ilgili detaylar:

google VERİLERİM

tikTrafik kaynağı : Google organik aramalar. Sosyal medyadan herhangi bir ziyaretçi çekimi vs. söz konusu değildir. Zaten sitemizin Facebook, Twitter vs. sayfası da yoktur. Bunun haricinde mail abonelerimize yaptığımız bülten paylaşımları da az da olsa bir trafik oluşturmaktadır.

tikZiyaretlerin %85 ‘i mobil hittir. Mobil hit oranı bu denli yüksek olduğu için reklam alanları da Responsive olarak tasarlanmıştır.(Tema bunu otomatik yapıyor.)

tikAylık sayfa gösterim sayısı an itibariyle 160.000+ civarıdır. Günlük tekil ziyaretçi sayısı 2700-3000 arası değişmektedir. Reklam alanları bütün bu ziyaretçilere açık olacak şekilde konumlandırılmıştır.

tikReklam alanlarından link çıkışları nofollowdur. Zaten 1-3 aylık kısa süreli dofollow link çıkışları sitenizi son güncellemelere göre artık büyük zarar vermektedir. Zaten banner tasarımında amaç marka bilinirliği ve ziyaretçi çekimidir. Hal böyle olunca linkin nofollow olması sizin için daha yararlıdır.

çarpıSitemizde tanıtım yazısı satışı YOKTUR.

tikReklam alanlarının satışı faturalıdır. Vergimizi devlete ödemek ve sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak adına reklam alanlarının satın alımında Odaklıpazar Ltd. Şti. ile çalışmaktayız. Odaklıpazar iyzico güvenli ödeme alt yapısı sistemini kullanır. ( Sahibinden.com, Asus ve daha dünyaca ünlü birçok firma bu altyapıyı kullanır.) Bu yüzden ödemelerinizde Paypal, banka havalesi ve kredi kartı taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz.

çarpıWeb sitemiz escort,warez,crack,adult tarzı hiçbir bannerı yayınlamaz. Bunların haricinde yayınlayacağı reklamı da seçme hakkına sahiptir.

REKLAM ALANLARI

OLUMLU1 numaralı reklam alanı ziyaretçilerin en çok gördükleri ve etkileşime girdikleri reklam alanıdır. Bu alana jpeg,gif,png formatlarında reklam verilebilir. Reklam boyutu minimum 728*90 dır. Bu boyutla isteğe göre 728*200 e de çıkarılabilir. Yaptığımız testler neticesinde mobil görünümden dolayı bu boyutlardaki çarşaf reklamın en yüksek tıklanma oranını elde ettiğini tespit ettik.

OLUMLU2 numaralı reklam alanı makalelerden hemen sonra ,yorumlardan hemen önce görünür. Web sitemizde yorum sayısı yüksektir ve aktif bir biçimde yorum yapılmaktadır. Bu alanda da tıpkı yukarıda olduğu gibi 728*90 veya 728*200 reklam verebilirsiniz. Makalenin hemen altında yorumlara göz atan kişiler yorumlardan önce bu reklama sıklıkla tıklamaktadır.

OLUMLU3 numaralı reklam alanı  sidebarın en üstünde 300*250 boyutunda reklamdır. Bu reklam masa üstünde sağ üst köşede yer aldığından dolayı dikkat çeker ve tıklanma oranı da yüksektir. Mobil görünümde ise bu alan yorumlardan hemen sonra görünmektedir.

OLUMLU4 numaralı reklam alanı sidebarda orta kısımda yer almaktadır. Mobil görünümde ise 3 nolu alanın biraz altında, tavsiye edilen yazıların üstünde görünmektedir. Bu alana gif banner şeklinde reklam verilmesi durumunda tıklanmalar oldukça artmaktadır.

REKLAM FİYATLARI

yatay okYukarıdaki şablonda 1,2,3,4 şeklinde belirtmiş olduğumuz reklam alanlarından birini veya birkaçını satın almak için aşağıdaki sepete ekle butonlarına tıklayabilirsiniz. Bu butonlara tıkladığınızda ODAKLIPAZAR LTD. ŞTİ. nin İYZİCO alt yapısını kullanan güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Butonlara tıkladığınızda almak istediğiniz reklam alanının ücreti otomatik olarak sepetinize eklenmiş bir biçimde görülecektir. Bu aşamadan sonra ise ister kredi kartınızla,isterseniz paypal ile isterseniz de banka havalesi metoduyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

ÖDEME YAPMADAN ÖNCE sercinato88@gmail.com ADRESİNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

tikWeb sitenizin uygunluğu,bannerlarınızın kalitesi vs. gibi durumları değerlendirip, bannerlarınızı web sitemizde önizleme yaptırıp sizin de uygundur görüşünüzü aldıktan sonra ödeme aşamasına geçiyoruz. İlk olarak talep ve sitenizin uygunluğu değerlendirilir. Sonrasında ise telefon ile iletişime geçilerek detaylar konuşulur. Bannerlarınız web sitemize istediğiniz şekillerde eklendikten sonra ödeme alınır ve belirtilen süre boyunca da sitemizde gösterimine devam eder.

1-1

1-3

2-1

2-3

3-1

3-3

4-1

4-3

 SIKÇA SORULAN SORULAR

SORU İŞARETİ 2

REKLAM ALANLARINI HANGİ YOLLARLA SATIN ALABİLİRİM?

yatay okReklam alanlarını 4 farklı ödeme yöntemi kullanarak satın alabilirsiniz. Bu yollar:

  • Kredi kartı
  • Paypal
  • Banka havalesi/Eft
  • Ptt posta çeki

Kredi kartı ve paypal seçeneklerinde ödeme Odaklıpazar havuzuna 10 dk. içerisinde düşer. Ödeme havuza düşer düşmez ise hem bize ödemenin geçildiğine dair hem de size ödeme yaptığınıza dair otomatik bir mail gelir. Biz de bu maili alır almaz yayınınızı başlatırız. Banka havalesi/eft ve ptt ödemelerinde ise ödeme dekontunu Odaklıpazara ulaştırdığınız anda Odaklıpazar tarafından durum kontrol edilir ve taraflara mail gönderilir. Biz de bu maili alır almaz yayınınızı başlatırız. Bu aşamaların hepsinde öncesinde mail sonrasında ise telefon yoluyla sizinle iletişime geçeceğimiz için herhangi bir problem çıkma olasılığı yoktur.

SORU İŞARETİ 2

Kredi Kartı Ödemelerinde Kart Bilgilerim Güvende Oluyor Mu? 

yatay okBu konuda endişe etmenize gerek yok. Zaten bu bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla profesyonel bir şirket olan Odaklıpazar ile çalışıyoruz. Odaklıpazar LTD. ŞTİ.  İyzico altyapısını kullanan ve SSL GÜVENLİK STANDARTLARININ EN YÜKSEK AŞAMASI OLAN EV-SSL (Greenbar Güvenli Ödeme Sayfası) Hizmeti verebilen nadir firmalardan biridir. Dolayısıyla içiniz rahat olsun.

SORU İŞARETİ 2

Kredi kartına taksit imkanı var mı?

yatay ok

Kredi kartına 9 taksite kadar bölme seçeneği mevcuttur. bu avantajdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Bu yolla 3 aylık hizmetleri alıp, 3′ e böldürerek sanki aylık hizmet alıyormuşçasına ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu yolla 3 aylık paketi aldığınız için toplamda %15 oranında kar elde edebilirsiniz.

SORU İŞARETİ 2

Ücret iadesi var mı?

yatay ok

Satın alınan değer ürün hizmeti olduğu için ücret iadesi söz konusu değildir. Sizleri memnun etmek adına ödemeyi almadan önce size sunulan hizmette karşılıklı onay alınması söz konusudur. Yani siz her şeye okey dedikten sonra yayın başlayacağı için bir problem çıkma olasılığı yoktur.

SORU İŞARETİ 2

Fatura kesiliyor mu?

yatay ok

 Fatura kesilmekte ve talep etmeniz durumunda tarafınıza iletilmektedir. Faturanızı online veya kargo ile teslim alabilirsiniz. Kargo ile teslimde kargo ücreti size aittir. Fakat online fatura isterseniz mail adresinize Odaklıpazar tarafından kesilen fatura taratılarak jpeg formatında gönderilebilmektedir.

NOT: ODAKLIPAZAR ÜRÜN YA DA HİZMET SAHİBİ DEĞİLDİR.ÖDEME İŞLEMLERİNİN GÜVENLİLİĞİ KONUSUNDA ÇALIŞMIŞ OLDUĞUMUZ VE DESTEK ALDIĞIMIZ ARACI BİR KURUMDUR. ÖDEME KONULARI İLE İLGİLİ BÜTÜN AKSAKLIKLARIN GİDERİLMESİ VE SORUMLULUK ODAKLIPAZAR’A AİTTİR.