Home » Erkekleri Etkilemenin Yolları » Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

erkeği baştan çıkarmanın yollarıAklında hiç olmadığı bir anda partnerinizi baştan çıkararak ateşli ve unutulmaz bir seksin ilk adımını atmaya ne dersiniz? Erkeği baştan çıkarmanın yolları için uygulayabileceğiniz sihirli formülleri sizler için bir araya getirdik. Vermiş olduğumuz önerileri uygulayarak içinde bulunduğunuz ortamı bir anda ısıtabilir ve yatakta mutlu sonlara doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

ERKEĞİ YATAKTA BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRLARINI Öğren!

bir erkeği yatakta baştan çıkarmak İçin gereken özel yöntemleri ve teknikleri öğrenmek İster misiniz?


O halde aşağıdaki butona tıklayın ve detaylı yazımızı okuyun!


İşte Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları İçin Başvurabileceğiniz Yöntemler;

Kulağına Onu Arzuladığınızı Fısıldayın;

Birlikte oturmuş televizyon izlerken, arabada yolculuk ederken ya da kalabalık bir ortamda onun yanına iyice sokularak kulağına onu ne kadar çok istediğinizi fısıldayın. Sizden hiç beklemediği bir anda böyle bir şey duymak onu bir anda tetikleyecek ve heyecanlandıracaktır. Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en kolay ve kesin çözümlü olanlarından biri budur.

Gün İçerisinde Ona Hınzır Mesajlar Atın;

Onu ne kadar istediğinizi dillendirmekten utanıyorsanız mesajla söyleyebilirsiniz. Gün içerisinde hiç beklemediği anlarda ona ateşli mesajlar yollayarak onu baştan çıkarabilirsiniz.

Onu Kışkırtacak Şeyler Yapın;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en iddialısı hiç şüphesiz ki onu kışkırtmaktır. Partneriniz ile evinizde beraber zaman geçirirken ya da uyumak üzere yatmaya hazırlanırken bir anda seksi iç çamaşırlarınız ile kalın. Sizi böyle görmek bile onu baştan çıkarmaya yeter ancak bir iki küçük şov onu tahmin ettiğinizden de çok kışkırtacaktır.

Seks Yaşantınıza Yepyeni Heyecanlar Katacak Seks Oyuncukları Alın;

Partneriniz ile monotonlaşmış seks yaşamınıza renk katmak istiyorsanız seks oyuncakları alarak yatakta eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Alacağınız seks oyuncakları ile hem siz hem de partneriniz farklı bir şeyler deneyimleyerek hiç unutamayacağınız bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Onu En Seksi Haliniz İle Karşılayın;

Partnerinizin eve geliş saatinde seksi iç çamaşırlarınızı giyerek onu bekleyin. Evinizin giriş kapısında ya da yatak odanızın önünde sizi yarı çıplak halde ve en seksi çamaşırlarınız ile görmek onu bir anda baştan çıkaracaktır.

Farklı Şeyler Deneyin;

Partneriniz ile seks yaşantınıza keyif katmak ve farklı heyecanlar eklemek için ona yatakta yeni şeyler denemeyi önerebilirsiniz. Örneğin daha önce hiç denemediğiniz seks pozisyonlarını denemeyi önerebilir ve ikiniz içinde unutulmayacak zamanlar geçirmenin kapılarını aralayabilirsiniz. Sizden bu tarz bir talep gelmesi onun da en az sizin kadar hoşuna gidecektir.

Parfümünüzü Değiştirin;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en geçerlilerinden biri de güzel kokulardır. Özellikle beyaz ve sıcak çiçek kokularını tercih ederek partnerinizi kolaylıkla baştan çıkarabilirsiniz. Gece yatarken sıkacağınız parfüm ile onun hiç aklında yokken bile tahrik olmasına ve baştan çıkmasına neden olabilirsiniz.

Ortamı Uygun Hale Getirin;

Erkekleri batan çıkarma yolları arasında en önemlilerinden biri de ideal ortamı hazırlamaktır. Sakin, güvenli ve uygun bir müzik eşliğinde ısısı ayarladığınız ve temiz bir ortamda istediğiniz mesajları partnerinize çok daha kolay verebilir ve erkeğinizin dikkatini kolaylıkla kendi üzerinize çekebilirsiniz.

Öpüşmenin Karşı Konulamaz Çekiciliğini Kullanın;

Onu karşıladığınız anda küçük bir öpücük için size yaklaşan partnerinizi kendinize doğru çekin. Bir eliniz ile ensesindeki saçlarını okşayıp diğer eliniz ile de kemerini tutabilirsiniz. Partneriniz vücudunuzun salgıladığı hormonları hemen algılayacak ve karşı koyamayacaktır.

O’nun Gururunu Okşayın

Erkekler her ne kadar kendine çok güvenen yaratıklar olarak görünseler de yine de kişiliklerinin altında yatan çıkmazları,öz güven eksiklikleri ve yetersizlik duyguları vardır. Bu yüzden kadının seks sonrası düşünceleri onlar için çok ama çok önemlidir. Eğer erkeğiniz sekste sizi mutlu edemediğine inanır ve bu konuda endişelenmeye başlarsa, bu seks hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Bunun önüne geçmek için ona gerek seks anında gerekse sonrasında övgü dolu cümleler kurun. Onun kendine olan güvenini artırmasına yardımcı olun. Bu size fazlasıyla geri dönecektir.

Ona İltifat Edin

İltifat kadınlara mı edilir sadece? Tabi ki hayır. erkeklerin de zaman zaman buna çok ihtiyacı vardır hele ki seks konusunda. Sadece seks konusuna özel olmak kaydıyla ona övgüler de bulunun. bu kesinlikle fiziksel olmalıdır. (fiziksel olmasını tavsiye ederiz çünkü erkekler duygusal şeyleri çok önemsemez böyle bir konuda). Omuzların çok geniş,penisin beni çıldırtıyor ya da çok iyi gidip geliyorsun vs. gibi. sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum bu…Ama hiçbir zaman onda olmayan bir özelliği övmeyin. şişman olan birisine üçgen vücuduna bayılıyorum dediğinizde onunla dalga geçtiğini ya da bunu onun iyi hissetmesini sağlama amaçlı olduğunu düşünecek ve o andan sonra söyleyeceğiniz her şeye şüpheyle yaklaşacaktır.

ERKEĞİ YATAKTA BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRLARINI Öğren!

bir erkeği yatakta baştan çıkarmak İçin gereken özel yöntemleri ve teknikleri öğrenmek İster misiniz?


O halde aşağıdaki butona tıklayın ve detaylı yazımızı okuyun!


13 Yorumlar

 1. Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursuna tavsiyeniz üzerine katıldım. Bu BİR eğitim seti aslında. Sıra öğrendiklerimi uygulamaya geldi. Erkek arkadaşım bendeki değişimi fark etti. Fakat haberi yok benim böyle bir kursa katıldığımdan aldığımdan. Benim de kendime olan güvenim artmaya başladı. Kitabın yazarına ve sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 2. Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu beklentimin üzerinde çıktı. Kocamla cinsellik konusunda problem yaşamaya başlamıştım. Bu tarz konuları araştırırken dek geldim sitenize. Dün kayıt oldum kursa ben de. Yazılanları ve videolarda anlatılanları hemen uygulamak imkansız. Şimdilik sadece okuyorum. Yakında uygulamaya başlayacağım. desteğiniz için teşekkürler.

 3. Öncelikle bu kitabı bize kazandırdığı için Aşk Kampüsü ekibine teşekkür ediyorum. Kadınlar için oldukça yararlı bir kurs. Tüm kadınların, benim böyle bir şeye ihtiyacım olmaz demeden okuması gerekiyor. Eşimle aramızda uzun zamandır cinsel anlamda bir soğukluk vardı. Bu konuda ne yapacağım konusunda kafam çok karışıktı. Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursuna katıldığımda ve okumaya başladığımda biraz önyargılıydım. Bir kurs nasıl yardımcı olabilirdi bana! Zaten cinsellik konusunda da kendisine güvenen biri olamadım hiçbir zaman. Fakat okudukça bir şeyler öğrenmeye ve keşfetmeye başladım. Bir kadın olarak neler yapabileceğimi ve kendime ne kadar güvenmem gerektiğini farkettim. Eşimle aramdaki buzlar yavaş yavaş çözülmeye başladı. Elbette yapmam gereken daha çok şey var. Kursta önerilerin birçoğunu deneyemedim bile henüz. Ama en önemlisi artık bir kadın olarak kendime güveniyorum. Bütün kadınlara tavsiye ediyorum. Bir kez daha teşekkürler!

 4. Eşimle bir buçuk yıldır evliyiz. Evlenmeden önce birlikteliklerimiz gayet tutkulu ve şehvetliydi. Birbirimize bakarken aramızda elektriklenme oluyordu. Ancak evlendikten sonra anlam veremediğim şekilde ne olduysa oldu ve sanki o tutkulu çift artık yoktu. Aramızda soğuma hissediyordum. İlişkimiz git gide monotonlaşmaya başladı. Öyle zor zamanlar geçirdim ki anlatamam. Ayrılmayı bile düşündüm o derece. Bir gün en yakın arkadaşımla sorunlarım hakkında konuşurken bana Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu diye bir online kurs katıldığını söyledi. İnternetten araştırdım, kursa katıldım. Bir solukta okudum bitirdim diyebilirim. Yazanları uygulamaya başladıkça, biranda eşimle ilişkimiz yeniden alevlenmeye başladı. İnanır mısınız tekrar arzulu bir çift olduk. Çok ama çok teşekkürler.

 5. Önce Aşk Kampüsü ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bir kurs,bir insanın hayatını bu kadar değiştirir mi? Başkası söyleseydi inanmazdım. Ancak bunu kendim yaşayınca inandım. Sorunum 9 yıldır hayatımı paylaştığım biricik eşimle artık birbirimizi istememeye başlamamızla ortaya çıktı. Sürekli aynı şeyler ikimizi de sıkmıştı. Monotonlaştıkça birbirimizden uzaklaşmaya başladık. Aynı yatakta iki yabancıya dönüştük. Bir gün internetten araştırıp Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursunu buldum. Bir kısmını okudum uyguladım, uygulamalarım başarıya ulaştıkça, daha çok okudum, daha çok uyguladım. Kursu bir solukta bitirdim. Artık eşim eve gelir gelmez bakışlarıyla bile beni istediğini söylüyor. Mutlu gecelere yelken açmayı ne kadar çok özlemişim. Sanki eşimle yeni evlendiğimiz günlere döndük.Çok ama çok mutluyum, teşekkürler.

 6. Aşk Kampüsü ekibine buradan teşekkür ediyorum. Böyle güzel ve aydınlatıcı bir kurs yazma cesaretini gösterdiğiniz için. Bu kurs sadece benim değil eşiminde hayatını değiştirdi. Yuvayı dişi kuş yapar derlerdi ya gerçektende öyle. Monotonlaşan evlilik hayatımızı ve tabii ki cinsel yaşantımızı kurtarmak için çabalarken kursa internetten katılan arkadaşımdan öğrendim. Bana kursu gösterince ben de katıldım. Evet ilk başta biraz garip geldi yazılanlar. Sonra adım adım okuyup neden olmasın dedim ve uygulamaya başladım. Öpüşmek bile daha farklı. Artık evliliğimiz zevkin doruklarına çıkma yolunda ilerlemekte; Sadece yatak odasında değil, evimizin her yerinde. Tekrar teşekkürler. Evimize hayat verdiniz.

 7. Bu kurs hayatımızı değiştirdi diyebilirim. Partnerimle birlikte olmaktan memnunum aslında ama adını koyamadığım bir yetersizlik duygusu her zaman içimi kemiriyordu. Ne zaman ki bu kursla tanıştım, beni huzursuz eden bu yetersizlik duygusu yok oldu. Kursta bildiğimi zannettiğim birçok şeyden ayrıntılı olarak bahsediyor. Kurs içerisinde cinsel hayatınızı değiştirecek bir sürü teknik var. İtiraf edeyim, bu tekniklerin sadece küçük bir kısmını uygulayabildim. Ama bu bile yetti. Cinsel hayatım, hiç ummadığım şekilde değişti. İçimdeki huzursuzluktan kurtuldum diyebilirim. Bir kursla böyle bir değişim yaşayacağımı söyleseler inanmazdım. Bendeki değişim eşimi de etkiledi. O, şimdilik bu değişimin neden kaynaklandığını bilmese de mevcut durumdan memnun görünüyor. Meğer bilmediğimiz ne kadar çok şey varmış. Bu kursu kim yazmışsa on numara bir iş yapmış. Çok beğendim.

 8. Bu kursa katılmaya karar verdiğimde çok büyük beklentim yoktu. Sadece merak ettim. İçinde neler yazabileceğini merak ediyordum. Ayrıca yıllardır tanıdığım eşimin neler isteyebileceğini bana bir kitapta yazılanlar mı anlatacaktı! Ancak herkese tavsiyem kimse önyargılı olmasın. Bu kursa katılmam ve okumaya başlamamla önyargılarım yıkılmaya başladı. Okuduğum her bölümü eşimle denemeye çalıştım. İnanın çok olumlu dönüşler aldım. Gerçekten öğrenmem gereken birçok şey olduğunu görmüş oldum. Okuduğum her bölümden sonra bunu ben de denemeliyim dedirtti bu kurs bana. Şimdi yakın arkadaşlarıma da almaları için baskı yapıyorum. Tüm kadınlar bu kursa katılmalı. Yazarına da özel olarak teşekkür ediyorum.

 9. herkese meraba. Kursunuzu gerçekten çok beğendiğimi burada belirtmek istiyorum. Ben yaş itibariyle biraz olgunum. Ama bu tabi ki de sex hayatımın olmaması anlamına gelmiyor. Aksine ben canlı bir sex hayatımın olmasını istiyorum. Kocamla ben uzun yıllardır evliyiz. Kendimizi kariyerimize kaptırmış bir çift. Sex hayatımız ilk senelerimiz hariç pek de canlı geçmedi. Bu durum benim uzun yıllar boyunca canımı sıktı fakat yapacak pek bir şey bulamadım. Daha sonra sitenize rastladım ve içerik olarak baya bir ilgimi çekti. Kursa katılmaya karar verdim. Size çok teşekkür ederim, emeklerinize sağlık.

 10. Biz kadınlar özellikle bu tarz cinsel konular ve sorunlar konuşmaktan çekiniyoruz. Eşimizle birbirimize çok açık olmuyoruz. Halbuki bunun ne kadar yanlış olduğu ve bilmediğimiz ne kadar ayrıntı olduğunu gördüm Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursuyla. Gerçekten konuşması bu kadar kolay bir meseleyi içimizde tutup isteklerimizi birbirimize iletemememiz sonucu birçok şeyi kaçırıyoruz. Çok daha güzel bir ilişkiye sahip olmanın anahtarlarını öğretmiş kurs. Yazara ne kadar teşekkür etsem az. Toplumca bastırılmış duygularımıza tercüman olmuş ve cesurca anlatmış. Kesinlikle okumalısınız hanımlar. Gerçekten bakış açınızı değiştirebilecek ve size çok şey öğretebilecek bir kurs. Çok fazla bir iletişim sorunumuz yok diye düşünüyor olabilirsiniz ama bu kursa katılınca çok daha fazla şey öğrendiğinizi göreceksiniz.

 11. Kurstan çok yakın bir arkadaşım sayesinde haberdar oldum. Arkadaşım o kadar överek anlattı ki, eşiyle yaşadığı ufak tefek bazı sorunları bu kurs sayesinde atlattığından bahsetti. Ben de hemen katılmaya karar verdim. Okuduğum süre boyunca yazanları uygulamaya çalıştım. Gerçekten eşimle olan ilişkimizde inanılmaz bir değişime sebep oldu bu kitap. Elbette ki olumlu yönde oldu bu değişim. Özellikle benim gibi yeni evli olan çiftler için ilk aşamada yaşanacak sorunlar için bir kılavuz niteliğinde. Bu kurs sayesinde tabularımı yıktım ve içimdeki unuttuğum, kenara ittiğim, baskıladığım kadını çıkardım. Bu duruma en çok sevinen eşim oldu tabi ki. Çok teşekkürler…

 12. Bir kurs insanın evliliğini canlandırabilir mi? Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu‘na kayıt olmadan önce kesinlikla hayır derdim. Ama canlandırabilir ve hayat verebilir. Kitaptan önce evliliğimiz iyiydi. Ama her şey aynı gidiyordu. Sitedeki yazıları ve yorumları okuyunca kursa katılmaya karar verdim. İyiki de katılmışım. Sex hayatım aydınlandı. Eşimle sıradan, normal bir sex yaşantısı yerine artık heyecanlı ve zevkli birliktelikler yaşıyoruz. Keşke bu kurstan daha önceden haberim olsaydı. Kaybolan yıllarıma üzülüyorum. Tabii sadece benim değil bu kitapla tanışamayan bütün bayanlar içinde. Her kadının mutlaka okuması ve uygulaması gereken kurs bu. Hayatıma tekrar canlılık kazandırdığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir