Home » Erkekleri Etkilemenin Yolları » Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

erkeği baştan çıkarmanın yollarıAklında hiç olmadığı bir anda partnerinizi baştan çıkararak ateşli ve unutulmaz bir seksin ilk adımını atmaya ne dersiniz? Erkeği baştan çıkarmanın yolları için uygulayabileceğiniz sihirli formülleri sizler için bir araya getirdik. Vermiş olduğumuz önerileri uygulayarak içinde bulunduğunuz ortamı bir anda ısıtabilir ve yatakta mutlu sonlara doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

[et_bloom_inline optin_id=optin_11]

İşte Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları İçin Başvurabileceğiniz Yöntemler;

Kulağına Onu Arzuladığınızı Fısıldayın;

Birlikte oturmuş televizyon izlerken, arabada yolculuk ederken ya da kalabalık bir ortamda onun yanına iyice sokularak kulağına onu ne kadar çok istediğinizi fısıldayın. Sizden hiç beklemediği bir anda böyle bir şey duymak onu bir anda tetikleyecek ve heyecanlandıracaktır. Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en kolay ve kesin çözümlü olanlarından biri budur.

Gün İçerisinde Ona Hınzır Mesajlar Atın;

Onu ne kadar istediğinizi dillendirmekten utanıyorsanız mesajla söyleyebilirsiniz. Gün içerisinde hiç beklemediği anlarda ona ateşli mesajlar yollayarak onu baştan çıkarabilirsiniz.

Onu Kışkırtacak Şeyler Yapın;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en iddialısı hiç şüphesiz ki onu kışkırtmaktır. Partneriniz ile evinizde beraber zaman geçirirken ya da uyumak üzere yatmaya hazırlanırken bir anda seksi iç çamaşırlarınız ile kalın. Sizi böyle görmek bile onu baştan çıkarmaya yeter ancak bir iki küçük şov onu tahmin ettiğinizden de çok kışkırtacaktır.

Seks Yaşantınıza Yepyeni Heyecanlar Katacak Seks Oyuncukları Alın;

Partneriniz ile monotonlaşmış seks yaşamınıza renk katmak istiyorsanız seks oyuncakları alarak yatakta eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Alacağınız seks oyuncakları ile hem siz hem de partneriniz farklı bir şeyler deneyimleyerek hiç unutamayacağınız bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Onu En Seksi Haliniz İle Karşılayın;

Partnerinizin eve geliş saatinde seksi iç çamaşırlarınızı giyerek onu bekleyin. Evinizin giriş kapısında ya da yatak odanızın önünde sizi yarı çıplak halde ve en seksi çamaşırlarınız ile görmek onu bir anda baştan çıkaracaktır.

Farklı Şeyler Deneyin;

Partneriniz ile seks yaşantınıza keyif katmak ve farklı heyecanlar eklemek için ona yatakta yeni şeyler denemeyi önerebilirsiniz. Örneğin daha önce hiç denemediğiniz seks pozisyonlarını denemeyi önerebilir ve ikiniz içinde unutulmayacak zamanlar geçirmenin kapılarını aralayabilirsiniz. Sizden bu tarz bir talep gelmesi onun da en az sizin kadar hoşuna gidecektir.

Parfümünüzü Değiştirin;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en geçerlilerinden biri de güzel kokulardır. Özellikle beyaz ve sıcak çiçek kokularını tercih ederek partnerinizi kolaylıkla baştan çıkarabilirsiniz. Gece yatarken sıkacağınız parfüm ile onun hiç aklında yokken bile tahrik olmasına ve baştan çıkmasına neden olabilirsiniz.

Ortamı Uygun Hale Getirin;

Erkekleri batan çıkarma yolları arasında en önemlilerinden biri de ideal ortamı hazırlamaktır. Sakin, güvenli ve uygun bir müzik eşliğinde ısısı ayarladığınız ve temiz bir ortamda istediğiniz mesajları partnerinize çok daha kolay verebilir ve erkeğinizin dikkatini kolaylıkla kendi üzerinize çekebilirsiniz.

Öpüşmenin Karşı Konulamaz Çekiciliğini Kullanın;

Onu karşıladığınız anda küçük bir öpücük için size yaklaşan partnerinizi kendinize doğru çekin. Bir eliniz ile ensesindeki saçlarını okşayıp diğer eliniz ile de kemerini tutabilirsiniz. Partneriniz vücudunuzun salgıladığı hormonları hemen algılayacak ve karşı koyamayacaktır.

O’nun Gururunu Okşayın

Erkekler her ne kadar kendine çok güvenen yaratıklar olarak görünseler de yine de kişiliklerinin altında yatan çıkmazları,öz güven eksiklikleri ve yetersizlik duyguları vardır. Bu yüzden kadının seks sonrası düşünceleri onlar için çok ama çok önemlidir. Eğer erkeğiniz sekste sizi mutlu edemediğine inanır ve bu konuda endişelenmeye başlarsa, bu seks hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Bunun önüne geçmek için ona gerek seks anında gerekse sonrasında övgü dolu cümleler kurun. Onun kendine olan güvenini artırmasına yardımcı olun. Bu size fazlasıyla geri dönecektir.

Ona İltifat Edin

İltifat kadınlara mı edilir sadece? Tabi ki hayır. erkeklerin de zaman zaman buna çok ihtiyacı vardır hele ki seks konusunda. Sadece seks konusuna özel olmak kaydıyla ona övgüler de bulunun. bu kesinlikle fiziksel olmalıdır. (fiziksel olmasını tavsiye ederiz çünkü erkekler duygusal şeyleri çok önemsemez böyle bir konuda). Omuzların çok geniş,penisin beni çıldırtıyor ya da çok iyi gidip geliyorsun vs. gibi. sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum bu…Ama hiçbir zaman onda olmayan bir özelliği övmeyin. şişman olan birisine üçgen vücuduna bayılıyorum dediğinizde onunla dalga geçtiğini ya da bunu onun iyi hissetmesini sağlama amaçlı olduğunu düşünecek ve o andan sonra söyleyeceğiniz her şeye şüpheyle yaklaşacaktır.
ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRRI: ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRRI ONU ADETA SEKSAPALİTENİZLE BÜYÜLEYEBİLECEK BİR KADIN OLMAKTAN GEÇER. BÖYLE BİR KADIN OLMAK DA BU İŞİN İNCELİKLERİNİ,YÖNTEMLERİNİ VE PÜF NOKTALARINI BİLMEKTEN GEÇER. EĞER BU SEKSİ BİR BAYAN OLMANIN PÜF NOKTALARINI ÖĞRENMEK VE ERKEĞİNİZ TARAFINDAN DAİMA ARZULANAN BİRİSİ İSTİYORSANIZ YAZININ KALAN KISMINI DİKKATLİCE OKUMALISINIZ. ÇÜNKÜ SİZE VERECEĞİMİZ TAVSİYE SİZİ KISA ZAMANDA OLMAK İSTEDİĞİNİZ  O DİŞİ,ALIMLI,ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BAYAN HALİNE GETİRECEK.

SİZ AŞAĞIDA VERDİĞİMİZ SORULARI KENDİNİZE SORUYOR MUSUNUZ? O HALDE DOĞRU ADRESTESİNİZ OKUMAYA DEVAM EDİN…

 

erkekleri kendine bağlamanın en etkili yolları

ilk bölüm

deneme11

kitap için tıklayınız

ikinci bölüm

deneme20

kitap için tıklayınız

üçüncü bölüm

dördüncü bölüm

kitap için tıklayınız

33 Yorumlar

 1. Bu kitabı tavsiyeniz üzerine satın aldım ve okudum.. Bu BİR kitaptan ziyade eğitim seti aslında. Sıra öğrendiklerimi uygulamaya geldi. Erkek arkadaşım bendeki değişimi fark etti. Fakat haberi yok benim böyle bir kitabı aldığımdan. Benim de kendime olan güvenim artmaya başladı. Kitabın yazarına ve sizlere çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 2. Kitap beklentimin üzerinde çıktı. Kocamla cinsellik konusunda problem yaşamaya başlamıştım. Bu tarz konuları araştırırken dek geldim sitenize. Dün aldım kitabı ben de. Kitapta yazılanları hemen uygulamak imkansız. Şimdilik sadece okuyorum. Yakında uygulamaya başlayacağım. desteğiniz için teşekkürler.

 3. Öncelikle bu kitabı bize kazandırdığı için Sibel hanıma teşekkür ediyorum. Kadınlar için oldukça yararlı bir kitap. Tüm kadınların, benim böyle bir şeye ihtiyacım olmaz demeden okuması gerekiyor. Eşimle aramızda uzun zamandır cinsel anlamda bir soğukluk vardı. Bu konuda ne yapacağım konusunda kafam çok karışıktı. Yatakta Kraliçe kitabını edindiğimde ve okumaya başladığımda biraz önyargılıydım. Bir kitap nasıl yardımcı olabilirdi bana! Zaten cinsellik konusunda da kendisine güvenen biri olamadım hiçbir zaman. Fakat kitabı okudukça bir şeyler öğrenmeye ve keşfetmeye başladım. Bir kadın olarak neler yapabileceğimi ve kendime ne kadar güvenmem gerektiğini farkettim. Eşimle aramdaki buzlar yavaş yavaş çözülmeye başladı. Elbette yapmam gereken daha çok şey var. Kitaptaki önerilerin birçoğunu deneyemedim bile henüz. Ama en önemlisi artık bir kadın olarak kendime güveniyorum. Bütün kadınlara bu kitabı tavsiye ediyorum. Bir kez daha teşekkürler Sibel hanım!

 4. Eşimle 8 yıldır evliyiz. İlişkimiz biz istemesekte zamanla monotonlaştı tabii. Her evlilik böyle mi diye düşünürken internette araştırmalara başladım. Okuduğum her yorum ve yazıda sex hayatımız ile evlilik hayatımızın aynı olduğu yazılardı. Kendime baktım bende öyle olduğunu düşünmeye başladım. Neler yapabilirim diye araştırmaya başlayınca “yataktaki kraliçe” diye bir link gördüm ve tıkladım. Kitabı hemen indirdim. İlk başlarda bana çok uzak geldi. Fanteziler, sex pozisyonları. Sonra günlük programları uygulamaya karar verdim. Sex hakkında hiçbir şey bilmediğimi anladım. Sex hayatımız farklı bir canlılık içinde. İlişkimizden oldukça zevk alıyoruz. Eşim ve bende ki değişimler sadece yatakta değil evlilik hayatımızda da başladı. Hayatımdaki boşluğu dolduran “yataktaki kraliçe” yazarına teşekkürler.

 5. Öncelikle şunu söylemem gerekir ki yeni evli biri olarak ve bu konularda ne yapılması gerektiğini çok fazla bilmeyen biri olarak bu kitap sayesinde aydınlandım. Yeni evli olmama rağmen eşimle aramızdaki cinsel uyum kısa sürede kayboldu ve ne yapacağımı onu nasıl etkileyeceğimi bilemez hale geldim. Kitapta sizin verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda hareket etmeye başlayınca eşimle cinsel hayatımızın tamamen deiştiğini farkettim. Açıkcası daha önce okuduğum bir kitabın beni bu kadar yönlendirebileceğini ve oldukça etkili olabileceğini düşünmezdim. Kadınların içindeki dişiliği ve gücü ortaya çıkaran bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Üstelik kadınların içindeki dişiliği ortaya çıkarırken, erkeklerin içindeki uysallığı ve bağlılığı bu sayede bulmanızı sağlıyor. Kısacası çok teşekkür ederim, oldukça başarılı.

 6. Her ne kadar çekinerek ve tereddütle kitabınız alsam da şu an gayet memnunum. Evliliğimizde buraya tam olarak yazmayacağım eksik şeyler vardı sizin kitabınız sayesinde artık tamamlandı. öyle günlerimiz oluyordu ki sebepsiz tartışmalar ve kırgınlıkları yaşıyorduk. ancak eksik olan şeyin seks olduğunu kitabınla anlayabildim. size kendim ve ailem için teşekkür ediyorum. yatakta gerçekleşen mutluluk aslında tüm evlilik hayatını ve ilişkiyi de etkiliyormuş bunu öğrendim. Şimdi yakın arkadaşlarıma ve sevdiklerime de tavsiye ediyorum aslında biraz da utana sıkıla  Çünkü yaklaşı 5 yıllık evli olmamıza rağmen yaşayamadığımız veya yaşamayı bilmediğimiz cinselliği sizin sayenizde öğrendik ve artık her fırsatta tekrar yapıyoruz 😀 Tekrar size teşekkür ediyorum iyi ki kitabınızı internette görmüşüm.

  • Sizlerden böyle güzel yorumlar almak gerçekten çok sevindirici. Sibel Hanım adına bizler de sizlere teşekkür ediyoruz. Sizlere faydalı olacak kitapları,içerikleri paylaşmaya devam edeceğiz…

 7. Eşimle bir buçuk yıldır evliyiz. Evlenmeden önce birlikteliklerimiz gayet tutkulu ve şehvetliydi. Birbirimize bakarken aramızda elektriklenme oluyordu. Ancak evlendikten sonra anlam veremediğim şekilde ne olduysa oldu ve sanki o tutkulu çift artık yoktu. Aramızda soğuma hissediyordum. İlişkimiz git gide monotonlaşmaya başladı. Öyle zor zamanlar geçirdim ki anlatamam. Ayrılmayı bile düşündüm o derece. Bir gün en yakın arkadaşımla sorunlarım hakkında konuşurken bana ‘’ Yataktaki Kraliçe’’ kitabını önerdi. İnternetten araştırdım, kitabi indirdim. Bir solukta okudum bitirdim diyebilirim. Kitapta yazanları uygulamaya başladıkça, biranda eşimle ilişkimiz yeniden alevlenmeye başladı. İnanır mısınız tekrar arzulu bir çift olduk. Kitabın yazarı Sibel Hanım benim kurtarıcımdır. Bir kitapla ilişkimizi yeniden canlandırdı. Çok ama çok teşekkürler.

 8. Önce yazar Sibel Hanım’a sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bir kitap,bir insanın hayatını bu kadar değiştirir mi? Başkası söyleseydi inanmazdım. Ancak bunu kendim yaşayınca inandım. Sorunum 9 yıldır hayatımı paylaştığım biricik eşimle artık birbirimizi istememeye başlamamızla ortaya çıktı. Sürekli aynı şeyler ikimizi de sıkmıştı. Monotonlaştıkça birbirimizden uzaklaşmaya başladık. Aynı yatakta iki yabancıya dönüştük. Bir gün internetten araştırıp ‘’Yataktaki Kraliçe’’ kitabını buldum. Bir kısmını okudum uyguladım, uygulamalarım başarıya ulaştıkça, daha çok okudum, daha çok uyguladım. Kitabı bir solukta bitirdim. Artık eşim eve gelir gelmez bakışlarıyla bile beni istediğini söylüyor. Mutlu gecelere yelken açmayı ne kadar çok özlemişim. Sanki eşimle yeni evlendiğimiz günlere döndük.Çok ama çok mutluyum, teşekkürler.

 9. Sibel hanım ilk önce size çok teşekkür etmek istiyorum. Böyle güzel ve aydınlatıcı bir kitabı yazma cesaretini gösterdiğiniz için. Bu kitap sadece benim değil eşiminde hayatını değiştirdi. Yuvayı dişi kuş yapar derlerdi ya gerçektende öyle. Monotonlaşan evlilik hayatımızı ve tabii ki cinsel yaşantımızı kurtarmak için çabalarken kitabı internetten indiren arkadaşımdan öğrendim. Bana kitabı gösterince ben de indirdim. Evet ilk başta biraz garip geldi yazılanlar. Sonra adım adım okuyup neden olmasın dedim ve uygulamaya başladım. Öpüşmek bile daha farklı. Artık evliliğimiz zevkin doruklarına çıkma yolunda ilerlemekte; Sadece yatak odasında değil, evimizin her yerinde. Tekrar teşekkürler. Evimize hayat verdiniz.

 10. Yataktaki kraliçe
  Bu kitap hayatımızı değiştirdi diyebilirim. Partnerimle birlikte olmaktan memnunum aslında ama adını koyamadığım bir yetersizlik duygusu her zaman içimi kemiriyordu. Ne zaman ki bu kitapla tanıştım, beni huzursuz eden bu yetersizlik duygusu yok oldu. Kitapta bildiğimi zannettiğim birçok şeyden ayrıntılı olarak bahsediyor. Kitap içerisinde cinsel hayatınızı değiştirecek bir sürü teknik var. İtiraf edeyim, bu tekniklerin sadece küçük bir kısmını uygulayabildim. Ama bu bile yetti. Cinsel hayatım, hiç ummadığım şekilde değişti. İçimdeki huzursuzluktan kurtuldum diyebilirim. Bir kitapla böyle bir değişim yaşayacağımı söyleseler inanmazdım. Bendeki değişim eşimi de etkiledi. O, şimdilik bu değişimin neden kaynaklandığını bilmese de mevcut durumdan memnun görünüyor. Meğer bilmediğimiz ne kadar çok şey varmış. Bu kitabı kim yazmışsa on numara bir iş yapmış. Çok beğendim.

 11. Bu kitabı almaya karar verdiğimde çok büyük beklentim yoktu. Sadece merak ettim. İçinde neler yazabileceğini merak ediyordum. Ayrıca yıllardır tanıdığım eşimin neler isteyebileceğini bana bir kitapta yazılanlar mı anlatacaktı! Ancak herkese tavsiyem kimse önyargılı olmasın. Bu kitabı almam ve okumaya başlamamla önyargılarım yıkılmaya başladı. Okuduğum her bölümü eşimle denemeye çalıştım. İnanın çok olumlu dönüşler aldım. Gerçekten öğrenmem gereken birçok şey olduğunu görmüş oldum. Okuduğum her bölümden sonra bunu ben de denemeliyim dedirtti bu kitap bana. Bence kadınlar için bir el kitabı. Şimdi yakın arkadaşlarıma da almaları için baskı yapıyorum. Tüm kadınlar bu kitabı okumalı. Yazarına da özel olarak teşekkür ediyorum. İyi ki bu kitabı biz Türk kadınlarına armağan etmiş.

 12. Yıl olmuş 2016 fakat biz hala tabularını yıkamamış bir toplumuz. Kadınlar hala bekareti tek bir erkeğe bağışlanacak bir nimet gibi görüyor. Hala ailede kadınların bu konuları konuşması ayıp karşılanıyor.
  İşte bu yüzdendir ki kitabınıza bayıldım. Muhteşem keyifli ve tam bir baş ucu rehberi. Bence ülkedeki tüm kadınlara bir şekilde okutulması gereken bir kitap.
  İyi ki de bu kitaba denk gelmişim aslında. Çünkü uzun süren ilişkimde hala yıkılması gereken tabular olduğunu farketmemi sağladı. İnanır mısınız kitabı erkek arkadaşıma da okuttum ve ilişkimizde ciddi anlamda yol katettik. Cinsel hayatımıza renk kattı okuduklarımız. Artık gecelerimiz daha renkli. 😉
  Ben ve sevgilim sıradaki eserlerinizi dört gözle bekliyoruz.

 13. Bu kitaba rastlayana kadar cinsellik benim için bir zorunluluktu ve bu durum beni cinsellikten soğutmaya başlamıştı. Eşimle evliliğimizin beşinci yılıydı ve artık Cinsellikten çok keyif alamıyordum, bu durum eşime de yansıyordu.Zamanla bu durum birbirimizden uzaklaşmamıza neden oldu. Son dönemlerde evimizde yatağımızda adeta iki yabancı olmuştuk. Ancak tavsiyeniz üzerine Yataktaki Kraliçe kitabını okumaya başladım. anladım ki mutlu evliliğin sırrı , mutlu cinsellikten geçiyormuş.Artık cinsellik benim için bir zorunluluk değil, keyif aldığım bir etkinliğe dönüştü. Adeta akşama kadar eşimi görmek için sabırsızlanıyorum.Eşim de tıpkı benim gibi, gün içinde sürekli beni arzuladığını söylüyor.Hem evliliğimiz, hem de cinselliğimiz artık daha keyifli.Eskiden yatak odasına girmek dahi istemezken, şimdi eşimi ben yatağa davet ediyorum.İkimiz de bu durumdan son derece hoşnutuz.

 14. Öncelikle Sibel Hanıma insanların samimi olduğu insanlarla bile konuşmaya çekindiği bir meseleyi. Yataktaki kraliçe isimli kitabında yazmış olduğu için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. 3 yıl önce büyük bir aşk ve tutkuyla evlendiğim eşimle çocuğumuz olduktan sonra aramıza anlamlandıramadığım bir soğukluk girdi. Ben bebekle çok vakit harcadığım için bu durumu pek önemsemedim. Ancak eşimin bu durumdan ne kadar çok etkilendiğini fark ettikten sonra ilişkimizi kurtarabilmek adına bir çözüm arayışına girdim. Evlilik ve cinsel hayat terapistine başvurmayı düşünürken bu kitap benim imdadıma yetişti. Satır satır okuyup tüm detayları uygulamaya gayret ediyorum. Mutlu ve tutku dolu günlerimize geri döndük. Bu kitap tüm kadınlar için bir başucu kitabı olmalı.

 15. 6 yıllık evliyiz eşimle ilk zamanlarda çok eğlenceli zamanlar geçirmiştik. Üzerimizde her an bir istek bir arzu vardı sürekli yeni şeyler yapmaya bayılıyorduk. Günler geçti yıllar geçti derken her geçen gün ilişkimizin tutkusunu yıprattı ve seks olayı bizim için sıradan bir olay haline geldi. Artık zevk alamaz olduk. Eşimde bende bunu istemiyorduk elbet ama oldu işte… Derken bir gün internette araştırma yapıyordum ve kitabınızla karşılaştım okudukça içimde canlanan kadın ruhum kocamın da seks konusunda ki heyecanımı geri getirmeye başladı. Kitabın sonuna geldiğimde içimde oluşan tutku ile kocamla eski ruhumuza geri döndük. Şu anda akşam kocamla yatağa girmek için sabırsızlıkla bekliyorum… Kitabın devamının gelmesini de dört gözle bekliyorum. İlişkime kattığınız mutluluk için teşekkür ederim…

 16. Kitabınız toplumda pek fazla sözü edilmeyen ve konuşulmaya başlandığında da ayıp karşılanan ve hemen üstü kapatılan cinselliğe dair pek çok konuyu açıklayıcı nitelikte. Her kadının aklından geçen ancak toplumsak yapı nedeniyle çok fazla üzerinde duramadığı ve bu nedenle cinsel hayatında başarılı olamadığı pek çok konu hakkında sayenizde bilgi sahibi oldum. Kesinlikle başucu kitabı niteliğinde.

 17. Hayatta herkesin özgür olduğu kanaatindeyim fakat herkes öle düşünmemekte kadınlar her zaman bence bir adım önde bu yönde demek istediğim herkesin bir yaşantısı olmuştur elbette ki bir kadın olarak söylüyorum her şeyiniz göz önünde ama bir erkek öyle değil ben bu ayrımı şu ifade de en açık şekilde görebildim diyebilirim evlenmemiş bir bayana kız evlenmiş bayana kadın fakat erkekte böyle bir tabir yok erkekler her zaman erkek bu tabirin açıklaması ilk duyduğumda bir şok etkisi yaratsa da bende bu yaşam şartları ve bu bakış açısı içerisinde senin ne düşündüğünün pek bir öneminin olmadığı insanlar kadın ve erkek ayrımı yapmamalı hayat herkes için hayat ama katı düşünceleri nasıl yıkabilirsin ben kitabı beğendiğimi belirtmek isterim çok güzel yerlere değinilmiş ve çok öğretici bazı düşüncelere farklı bakış açısı ile yaklaşma yönünde eğitici bir kitap olmuş

 18. Eşim de ben de çalışan insanlarız. Bazen oluyor ki fazla mesailerle birlikte birbirimizle baş başa kalma zamanlarımız bile azalıyor. Eşim işine çok düşkün birisi olduğu için bana önem vermiyor sanırdım. Ama aslında işine yoğunlaşmasının sebebi benmişim. Burada yazılan şeyler gerçekten cinsel hayatımı renklendirdi. Eşime tripler atmak yerine onu etkilemek ilişkimize o kadar iyi geldi ki. Size minnettarım. Erkeklere biraz ilgili davranınca onlar size çok daha fazlasını yaşatıyormuş cidden.

 19. Açık konuşmak gerekirse, indirmeden önce kitabınızdan da, evliliğimden de pek ümidim yoktu. Henüz 2 yıllık genç evli bir çiftiz fakat eşimin bana olan ilgisi neredeyse yok denecek kadar azalmıştı. Bu durumu açıkça dile getirdiğimde ise işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyordu. Son bir senemizde cinsel hayatımız neredeyse yok denilecek kadar azdı. Bu durum hem beni çok üzüyor, hem de kendime olan güvenimin günbegün azalmasına neden oluyordu. Artık hem hayatım için, hem de evliliğim için bir mucize bekler olmuştum. Oysa beklediğim mucize yalnızca bir tık ötedeymiş. Kitabınızı internetten büyük önyargılarla indirerek, okumaya başladım. İş uygulama safhasına geldiğindeyse olanlara ben bile inanamadım. Detaylarını buradan veremeyeceğim ama  tek kelimeyle kitabınız evliliğimi kurtardı diyebilirim.

 20. Kitabı sitenizden gördüm, ilk başlarda tereddüt etmeme rağmen daha sonra alıyım belki işe yarar düşüncesiyle aldım. Kitap e-mailime geldiğinde heyecanla okumaya başladım ve iyi ki de almışım dedim. Ben böyle yazılara pek inanmam ama okuyup uyguladıkça öyle faydalarını gördüm ki anlatamam. Hayatım şu an o kadar değişti ki. Şuan bu yorumu yaparken mutluluktan kıpır kıpırım, size ne kadar teşekkür etsem azdır. Önceki yaşamından bahsedeyim size. Ben daha 3 yıllık evliyim. Sex konusunda hiç bir şey bilmiyordum açıkçası. O yüzden eşim ne isterse onu yapıyordum. Tabi bundan da hiç zevk duymuyordum. Sadece kocamı memnun etmek için sevişiyormuşum gibime geliyordu. Hatta bazı geceler istemiyordum bile. Kocam da evliliğimizin 1 yılını doldurduktan sonra çok ilgilenmemeye başladı benimle. Ona sex hayatını yaşatamamaktan üzüntü duyuyordum. Bu konular bana hep ayıp geldiği için gençliğimde öğrenmemişim. Kocamın benden sıkıldığını düşünüyordum. İnternetten araştırmalar yaptım basit şeyler işe yaramadı. Sonunda sizi ve bu kitabı buldum. Hayatımı kurtardı diyebilirim. Kocam da değişimin farkında ve artık her gün akşam olması için sabırsızlanıyoruz sonsuz teşekkürler.

 21. Kitap hakkında bir kaç yerden duyumlar aldın, internet üzerinden de yorumlar okudum. Bu tarz kitapları toplum baskısı nedeniyle okumaya çekinenlerdendim. Ancak kitabın pdf formatında olması bu baskı olmadan rahatça kitabı okumama ve bu sayede edinmek istediğim bilgileri almama yardımcı oldu. Normalde her yerde olur olmaz yorum yapan biri değilimdir. Ama bu kitap hakkındaki deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. Her şeyden önce bence her kadının okuyup, bilgi edinmesi gereken konuları içeriyor olması çok güzel. Çoğumuz çevremizdekilere bu tarz bilgileri sormaya çekiniyoruz ya da özel hayatımızın kötüye gittiğini bilmelerinden korkuyoruz. Bu nedenle Türk kadına seks hayatı hakkında bilmesi gerekenleri anlattığınız için sizlere teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 22. Bende yorum yapmak istedim, çünkü ülkemizde kadınlar seks hakkında son derece geri planda tutuluyor. Oysa ki bu kitabı okuduğunuzda anlayacaksınız ki, her ne kadar geri plana itilsek de seksin ana kahramanı hatta yönetmenleri bizleriz. Kitap bu anlamda bir farkındalık kazanılması açısından çok önemli bir niteliğe sahip. Bize kim erkeklerin yönettiği birer obje olmadığımızı ve kendi seks hayatımızı kendimizin yönetebileceğini öğretiyor. Aslında öğretiyor demek de çok doğru değil, yeniden gösteriyor diyelim biz şuna. Bunu ülkemizde yapabilen nadir insanlardan biri oldunuz benim için. Kesinlikle hemcinslerime kitabı edinip online olarak okumalarını tavsiye ediyorum, okuyanlara da keyifli okumalar diliyorum…

 23. Uzun zamandır bunun gibi bir kitap olup olmadığını araştırıyordum. Nihayet bir arkadaşımın yönlendirmesiyle sizinle tanışma şansını elde ettim. Eşimle seks hayatımız en başlarda çok iyiydi. Ancak doğumdan sonra birbirimizden sanki çok uzaklaşmıştık. Bu konuda deneyimsiz biriydim, neler yapmam gerektiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Ama sizin sayenizde kitapta anlatılan birkaç adımı uygulayarak eşime yaklaşabilmeyi, onun yumuşak noktalarını keşfedebilmeyi öğrendim. Aramızdaki sorunlar hemen hemen çözüldü diyebilirim. Sizlere teşekkürlerimi sunuyorum ve benimle aynı durumda olanların bir an önce bu kitapla tanışmalarını diliyorum. Bu tarz kitaplar bence evliliklerin kurtulmasında bizlere çok şey katıyor.

 24. Ben dört yıldır içinden çıkamadığım bir evlilik yaşıyorum. Artık işkence gibi gelmeye başlamıştı bu kitabı okuyana kadar. Dile kolay tam dört yıl. Bir zorunluluk haline gelen bir yaşamdı benim için. Neredeyse eşimi aldatma noktasına geldiğimi üzülerek söyleyeyim. Hatanın hep kocamda olduğunu düşünüyordum. Gerçi hatanın çoğu ondaydı ama ben de sütten çıkmış ak kaşık olmadığımı, pek çok kusurumun olduğunu bu kitapla anladım. Özellikle ona karşı nasıl davranacağım hakkında bir fikrim olmadığını bu kitabı okuyarak öğrendim. Hâlbuki her şeyi çok iyi biliyormuş gibi hissediyordum, sanki bütün hata ondaydı da o değişirse bütün dünyam değişecekmiş gibi geliyordu bana. Durum hiç de öyle değilmiş. Kitabı okuyun, siz de ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

 25. Cinsellikle ilgili aşılması gereken sorunları olan kişilerden biri olarak kitabın fazlaca faydasını gördüm. 3 yıllık evli olmama rağmen bazı dönemler eşimle aramda anlam veremediğim bir uzaklık yaşıyorduk. Her kadında olduğu gibi ben de hatayı kendimde arıyordum ve bundan dolayı da cinsellikle ilgili özgüven sorunu yaşamaya başlamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kitabı okudum ve eşime karşı nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmediğimi, bundan dolayı da onu kendimden soğuttuğumu fark ettim. 3 yıllık evlilik hayatımız boyunca ne ben seksten zevk almışım, ne de eşime istediği duyguları tattırabilmişim. Bu kitap benim rehberim oldu ve bana öneren arkadaşıma minnettar kaldım. Tabi burada övgülerin en büyüğünü kitabın yazarı olan Sibel Hanıma yapmam gerek. Artık çok daha mutlu ve heyecan dolu bir evliliğim var. Her şey için teşekkürler.

 26. Öncelikle bu derece güzel bir kitabı yazdığı ve hayatımı değiştirdiği için Sibel Savaş’a sonsuz teşekkür ediyorum. Eşimle 12 yıllık evliyiz ve 3 çocuğun ardından hayatımızda birçok şey ilk heyecanını kaybetmişti. Birçok kadının yaşamış olduğu aldatılma korkusunu en doruklarda yaşamaya başladığım zaman bir şeyler yapmam gerektiğine karar verdim ve küçük bir araştırma sonucunda Yataktaki Kraliçe kitabını buldum. Kitapta cinsellikle ilgili tüm konular o kadar açıklayıcı bir şekilde anlatılıyor ki gün gün tavsiyelere uymaya başladığımda eşimin bana olan ilgisinin arttığını fark ettim. Artık ben de kitapta yer alan tüm yönlendirmeleri büyük bir istekle uyguluyorum. O kadar çok bilgi ve teknik var ki hayat boyu cinsel mutluluğun sırrını bulmuş gibiyim.

 27. Bu kitabı yazan kişiye ne kadar övgü yağdırsam az gelir. Gerçekten toplumdaki bastırılmış duyguları, düşünceleri bu kadar açıklayıcı ve güzel şekilde anlatmış olması takdire şayan. Her insanın yaşamının bazı gizli noktaları vardır. Bunlardan biri de eşiyle olan cinsel yaşamı. Özellikle biz kadınlar ne birbirimizle ne eşimizle sorunlarımızı karşılıklı olarak paylaşmıyoruz ve bu bilgisizliğimiz sürüp gidiyor. Öncelikle eşinizle farklı deneyimlere, birbirini anlamaya sevk ettiği için önermenize minnettarım. Bu konuda ne kadar açık sözlü olsanız, iletişiminiz kuvvetli olsa da bir noktada bilmedikleriniz oluyor. İşte bu kitapla her şey açığa kavuşmuş. Pdf olarak indirmek de çok güzel bir olay doğrusu. Artık kafamda hiç soru işareti kalmadı diyebilirim.

 28. Öncelikle size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum cidden. Uzun yıllardan beri partnerimin ilgisini üzerime tam anlamıyla çekemiyordum. Bu beni gerçekten çok üzüyordu. Sex hayatım çok istememe rağmen kaybolmuş gitmişti sanki. Günlerim heyecansız, zevksiz geçiyordu. Bu yüzden sexten daha da soğudum. Partnerim benle ilgilenmediği için kendimi güzel de bulmuyordum artık. Araştırmalar yaparken sizin sitenizi gördüm. Sitede yazanlar ilgimi çekti ve kitabınızın olduğunu gördüm. İşe yaramasını çok istiyordum. Resmen depresyona girmiştim. Sitenizden kitabı internet yoluyla aldım. Kitap e postama geldiğinde inanın bana hiç ümidim yoktu. Ama içinde ne hazineler varmış. Soluksuz bir şekilde okudum, küçük notlar aldım. Uygulamaya başladığımda hayatımda neler değişti neler. İyi ki varsınız ve bu kitap iyi ki yazılmış. Benim hayatıma renk kattınız. Partnerim artık bana karşı daha ilgili. Kendime çeki düzen verdim ve daha sexi giyinmeye başladım. Verdiğiniz tüyoları kullanmaya başladım. Partnerim zevkten deliye döndü. Çok teşekkürler kitap için sağolun sağolun.

 29. herkese meraba. Kitabınızı gerçekten çok beğendiğimi burada belirtmek istiyorum. Ben yaş itibariyle biraz olgunum. Ama bu tabi ki de sex hayatımın olmaması anlamına gelmiyor. Aksine ben canlı bir sex hayatımın olmasını istiyorum. Kocamla ben uzun yıllardır evliyiz. Kendimizi kariyerimize kaptırmış bir çift. Sex hayatımız ilk senelerimiz hariç pek de canlı geçmedi. Bu durum benim uzun yıllar boyunca canımı sıktı fakat yapacak pek bir şey bulamadım. Daha sonra sitenize rastladım ve içerik olarak baya bir ilgimi çekti. Kitabı almaya karar verdim. İnternetten alınan sanal bir kitapmış. Kitap e postama geldi. Okumaya başladığımda baya iyi tekniklerin olduğunu gördüm. Bu yaşıma kadar aklıma gelmeyen ne kadar çok şey varmış. Kocama bu taktiklerle yaklaştım ve baya ilgisini çekti. Şimdi eski gençliğimi tekrar kazandım. Size çok teşekkür ederim, emeklerinize sağlık.

 30. Biz kadınlar özellikle bu tarz cinsel konular ve sorunlar konuşmaktan çekiniyoruz. Eşimizle birbirimize çok açık olmuyoruz. Halbuki bunun ne kadar yanlış olduğu ve bilmediğimiz ne kadar ayrıntı olduğunu gördüm bu kitapla. Gerçekten konuşması bu kadar kolay bir meseleyi içimizde tutup isteklerimizi birbirimize iletemememiz sonucu birçok şeyi kaçırıyoruz. Çok daha güzel bir ilişkiye sahip olmanın anahtarlarını öğretmiş kitap. Yazara ne kadar teşekkür etsem az. Toplumca bastırılmış duygularımıza tercüman olmuş ve cesurca anlatmış. Kesinlikle okumalısınız hanımlar. Gerçekten bakış açınızı değiştirebilecek ve size çok şey öğretebilecek bir kitap. Çok fazla bir iletişim sorunumuz yok diye düşünüyor olabilirsiniz ama bu kitabı okuyunca çok daha fazla şey öğrendiğinizi göreceksiniz. Ayrıca pdf formatında indirilmesi de güzel olmuş.

 31. Kitaptan çok yakın bir arkadaşım sayesinde haberdar oldum. Arkadaşım o kadar överek anlattı ki, eşiyle yaşadığı ufak tefek bazı sorunları kitap sayesinde atlattığından bahsetti. Ben de hemen kitaptan bir tane edindim ve kitabı okumayı henüz bitirdim. Okuduğum süre boyunca yazanları uygulamaya çalıştım. Gerçekten eşimle olan ilişkimizde inanılmaz bir değişime sebep oldu bu kitap. Elbette ki olumlu yönde oldu bu değişim. Özellikle benim gibi yeni evli olan çiftler için ilk aşamada yaşanacak sorunlar için bir kılavuz niteliğinde. Yatak odamızın baş ucu kitabı oldu diyebilirim. Sibel Hanım’a ne kadar teşekkür etsek gerçekten az. Bu kitap sayesinde tabularımı yıktım ve içimdeki unuttuğum, kenara ittiğim, baskıladığım kadını çıkardım. Bu duruma en çok sevinen eşim oldu tabi ki. Çok teşekkürler…

 32. Bir kitap insanın evliliğini canlandırabilir mi? Yataktaki Kraliçe ile tanışmadan önce kesinlikla hayır derdim. Ama canlandırabilir ve hayat verebilir. Kitaptan önce evliliğimiz iyiydi. Ama her şey aynı gidiyordu. Sitedeki yazıları ve yorumları okuyunca kitabı indirmeye karar verdim. İyiki de indirmişim. Sex hayatım aydınlandı. Eşimle sıradan, normal bir sex yaşantısı yerine artık heyecanlı ve zevkli birliktelikler yaşıyoruz. Sibel hanım size hem teşekkür ediyorum hem de biraz kızıyorum aslında. Keşke bu kitabı daha önce yazsaydınız. Kaybolan yıllarıma üzülüyorum. Tabii sadece benim değil bu kitapla tanışamayan bütün bayanlar içinde. Her kadının mutlaka okuması ve uygulaması gereken bir başucu kitabı. Hayatıma tekrar canlılık kazandırdığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir