Home » Erkekleri Etkilemenin Yolları » Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

erkeği baştan çıkarmanın yollarıAklında hiç olmadığı bir anda partnerinizi baştan çıkararak ateşli ve unutulmaz bir seksin ilk adımını atmaya ne dersiniz? Erkeği baştan çıkarmanın yolları için uygulayabileceğiniz sihirli formülleri sizler için bir araya getirdik. Vermiş olduğumuz önerileri uygulayarak içinde bulunduğunuz ortamı bir anda ısıtabilir ve yatakta mutlu sonlara doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

ERKEĞİ YATAKTA BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRLARINI Öğren!

bir erkeği yatakta baştan çıkarmak İçin gereken özel yöntemleri ve teknikleri öğrenmek İster misiniz?


O halde aşağıdaki butona tıklayın ve detaylı yazımızı okuyun!


İşte Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları İçin Başvurabileceğiniz Yöntemler;

Kulağına Onu Arzuladığınızı Fısıldayın;

Birlikte oturmuş televizyon izlerken, arabada yolculuk ederken ya da kalabalık bir ortamda onun yanına iyice sokularak kulağına onu ne kadar çok istediğinizi fısıldayın. Sizden hiç beklemediği bir anda böyle bir şey duymak onu bir anda tetikleyecek ve heyecanlandıracaktır. Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en kolay ve kesin çözümlü olanlarından biri budur.

Gün İçerisinde Ona Hınzır Mesajlar Atın;

Onu ne kadar istediğinizi dillendirmekten utanıyorsanız mesajla söyleyebilirsiniz. Gün içerisinde hiç beklemediği anlarda ona ateşli mesajlar yollayarak onu baştan çıkarabilirsiniz.

Onu Kışkırtacak Şeyler Yapın;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en iddialısı hiç şüphesiz ki onu kışkırtmaktır. Partneriniz ile evinizde beraber zaman geçirirken ya da uyumak üzere yatmaya hazırlanırken bir anda seksi iç çamaşırlarınız ile kalın. Sizi böyle görmek bile onu baştan çıkarmaya yeter ancak bir iki küçük şov onu tahmin ettiğinizden de çok kışkırtacaktır.

Seks Yaşantınıza Yepyeni Heyecanlar Katacak Seks Oyuncukları Alın;

Partneriniz ile monotonlaşmış seks yaşamınıza renk katmak istiyorsanız seks oyuncakları alarak yatakta eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Alacağınız seks oyuncakları ile hem siz hem de partneriniz farklı bir şeyler deneyimleyerek hiç unutamayacağınız bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Onu En Seksi Haliniz İle Karşılayın;

Partnerinizin eve geliş saatinde seksi iç çamaşırlarınızı giyerek onu bekleyin. Evinizin giriş kapısında ya da yatak odanızın önünde sizi yarı çıplak halde ve en seksi çamaşırlarınız ile görmek onu bir anda baştan çıkaracaktır.

Farklı Şeyler Deneyin;

Partneriniz ile seks yaşantınıza keyif katmak ve farklı heyecanlar eklemek için ona yatakta yeni şeyler denemeyi önerebilirsiniz. Örneğin daha önce hiç denemediğiniz seks pozisyonlarını denemeyi önerebilir ve ikiniz içinde unutulmayacak zamanlar geçirmenin kapılarını aralayabilirsiniz. Sizden bu tarz bir talep gelmesi onun da en az sizin kadar hoşuna gidecektir.

Parfümünüzü Değiştirin;

Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en geçerlilerinden biri de güzel kokulardır. Özellikle beyaz ve sıcak çiçek kokularını tercih ederek partnerinizi kolaylıkla baştan çıkarabilirsiniz. Gece yatarken sıkacağınız parfüm ile onun hiç aklında yokken bile tahrik olmasına ve baştan çıkmasına neden olabilirsiniz.

Ortamı Uygun Hale Getirin;

Erkekleri batan çıkarma yolları arasında en önemlilerinden biri de ideal ortamı hazırlamaktır. Sakin, güvenli ve uygun bir müzik eşliğinde ısısı ayarladığınız ve temiz bir ortamda istediğiniz mesajları partnerinize çok daha kolay verebilir ve erkeğinizin dikkatini kolaylıkla kendi üzerinize çekebilirsiniz.

Öpüşmenin Karşı Konulamaz Çekiciliğini Kullanın;

Onu karşıladığınız anda küçük bir öpücük için size yaklaşan partnerinizi kendinize doğru çekin. Bir eliniz ile ensesindeki saçlarını okşayıp diğer eliniz ile de kemerini tutabilirsiniz. Partneriniz vücudunuzun salgıladığı hormonları hemen algılayacak ve karşı koyamayacaktır.

O’nun Gururunu Okşayın

Erkekler her ne kadar kendine çok güvenen yaratıklar olarak görünseler de yine de kişiliklerinin altında yatan çıkmazları,öz güven eksiklikleri ve yetersizlik duyguları vardır. Bu yüzden kadının seks sonrası düşünceleri onlar için çok ama çok önemlidir. Eğer erkeğiniz sekste sizi mutlu edemediğine inanır ve bu konuda endişelenmeye başlarsa, bu seks hayatınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Bunun önüne geçmek için ona gerek seks anında gerekse sonrasında övgü dolu cümleler kurun. Onun kendine olan güvenini artırmasına yardımcı olun. Bu size fazlasıyla geri dönecektir.

Ona İltifat Edin

İltifat kadınlara mı edilir sadece? Tabi ki hayır. erkeklerin de zaman zaman buna çok ihtiyacı vardır hele ki seks konusunda. Sadece seks konusuna özel olmak kaydıyla ona övgüler de bulunun. bu kesinlikle fiziksel olmalıdır. (fiziksel olmasını tavsiye ederiz çünkü erkekler duygusal şeyleri çok önemsemez böyle bir konuda). Omuzların çok geniş,penisin beni çıldırtıyor ya da çok iyi gidip geliyorsun vs. gibi. sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum bu…Ama hiçbir zaman onda olmayan bir özelliği övmeyin. şişman olan birisine üçgen vücuduna bayılıyorum dediğinizde onunla dalga geçtiğini ya da bunu onun iyi hissetmesini sağlama amaçlı olduğunu düşünecek ve o andan sonra söyleyeceğiniz her şeye şüpheyle yaklaşacaktır.

ERKEĞİ YATAKTA BAŞTAN ÇIKARMANIN SIRLARINI Öğren!

bir erkeği yatakta baştan çıkarmak İçin gereken özel yöntemleri ve teknikleri öğrenmek İster misiniz?


O halde aşağıdaki butona tıklayın ve detaylı yazımızı okuyun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir