Home » Erkekler Nasıl Tahrik Olur » Erkekler Nasıl Tahrik Olur? 6 Etkili Yöntem

Erkekler Nasıl Tahrik Olur? 6 Etkili Yöntem

erkekleri tahrik etmenin yollarıErkeğinizi baştan çıkararak unutamayacağınız zamanlar yaşamak istiyorsanız sizler için paylaştığımız küçük sırlar ile bunu kolayca başarabilirsiniz. Titizlik ile hazırladığımız erkekler nasıl tahrik olur ile ilgili tüyolarımız sonu büyük bir haz ve keyifle bitecek ilişkilerin kapılarını sizler için kolaylıkla aralayacaktır.

[et_bloom_inline optin_id=optin_10]

İşte Erkekler Nasıl Tahrik Olur Sorunuza Cevap Olacak 6 Püf Noktası;

      • Erkeklerin seks için en uygun oldukları zaman dilimi sabah uyandıkları saatlerdir. Hemen hemen her erkek gün içerisinde defalarca kez seks yapmayı düşünse de uykudan yeni uyandıkları zamanlarda erkeklerin testosteron hormonları en yüksek düzeyde olur. Bu nedenle de sekse en hazır oldukları ve en çok seks yapmak istedikleri zamanlar sabah saatleridir. Saatinizi biraz erkene kurup uyanarak onu uyandığında birkaç ufak numara ile tahrik edebilirsiniz.
      • Erkeklerin anatomisi düşünülenin aksine oldukça basittir. Bu nedenle onun vücuduna yumuşak bir şekilde dokunuşlarda bulunmanız ve kendi vücut sıcaklığınızı ona hissettirmeniz onu tahrik etmek için başlı başına geçerli bir yoldur. Onun hangi bölgelerine dokunmanızdan daha çok hoşlandığını deneme yanılma yöntemi ile öğrenebilir ve onu tahrik etmek istediğinizde bu bölgelere dokunarak onu ilişkiye hazır hale getirebilirsiniz.
     • Onu baştan çıkaracak kokular deneyin. Yapılan araştırmalar erkekleri en çok tahrik eden kokuların başında lavanta çiçeği ve bal kabağı olduğunu söylüyor. Bu iki kokunun karışımı erkeklerin cinsel arzularını %40’a yakın arttırıyor. Bu nedenle yatağa girmeden önce vücudunuz kıvrımlarına bu kokuları sürerek erkekler nasıl tahrik olur kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
     • Ummadığı bir anda ve ortamda kulağına eğilerek onu o anda ne kadar istediğinizi ve arzuladığınızı söyleyin. Bu onu bir anda alevlendirecek ve tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede tahrik olmasını sağlayacaktır. Şayet bunu sözlü olarak söylemekten çekiniyorsanız ona cep telefonunuzdan munzur bir mesaj atabilirsiniz. Sizden böyle bir şey duymak onu hem çok şaşırtacak hem de baştan çıkaracaktır.
     • Erkekler kadınlarda görselliğe oldukça önem vermektedir. Bu nedenle erkekleri tahrik etmenin yolları arasında en isabetli alternatiflerden biri doğru giysiyi seçmektir. Örneğin mini bir etek giyerek altına seksi bir çamaşır tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey iç çamaşırlarınızı onun fark etmesini sağlamak. Oturup kalkarken seksi hareketler yapın ve partnerinizin gözüne uzun bakışlar gönderin. O hem vücudunuzun salgıladığı hormonu hem de sizin vermek istediğiniz mesajı çok kısa sürede fark edecek ve tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir şekilde tahrik olacaktır.
   • Erkekleri tahrik etmede önemli faktörlerden biri de uygun bir ortam yaratmaktır. Uygun bir müziğin eşlik ettiği, ısı ayarının iyi yapıldığı, sakin, güzel kokulu ve temiz bir ortamda onun tüm dikkati size yönlenecek ve ona vermek istediğiniz mesajı çok kısa sürede algılayacaktır.

Erkeklerin tahrik olacağı şeyleri bunlarla sınırlamak mümkün değildir tabi ki de.Yukarıda saydığımız maddelere onlarcasını hatta yüzlercesini ekleyebiliriz.Ama ihtiyacınız olan şey bu değil. Önemli olan işin sırrını öğrenmek.

ERKEKLERİ TAHRİK ETMENİN SIRRI: ERKEKLERİ TAHRİK ETMENİN SIRRI TAHRİK OLUNACAK BİR KADIN OLMAKTIR. TAHRİK OLUNACAK KADIN OLMAK DA BU İŞİN İNCELİKLERİNİ,YÖNTEMLERİNİ VE PÜF NOKTALARINI BİLMEKTEN GEÇER. EĞER BU İŞİN PÜF NOKTALARINI ÖĞRENMEK VE ERKEĞİNİZ TARAFINDAN DAİMA ARZULANAN BİR BAYAN OLMAK İSTİYORSANIZ YAZININ KALAN KISMINI DİKKATLİCE OKUMALISINIZ. ÇÜNKÜ SİZE VERECEĞİMİZ TAVSİYE SİZİ KISA ZAMANDA OLMAK İSTEDİĞİNİZ  O DİŞİ,ALIMLI,ÇEKİCİ VE CAZİBELİ BAYAN HALİNE GETİRECEK.

SİZ AŞAĞIDA VERDİĞİMİZ SORULARI KENDİNİZE SORUYOR MUSUNUZ? O HALDE DOĞRU ADRESTESİNİZ OKUMAYA DEVAM EDİN…

 

erkekleri kendine bağlamanın en etkili yolları

ilk bölüm

deneme11

kitap için tıklayınız

ikinci bölüm

deneme20

kitap için tıklayınız

üçüncü bölüm

dördüncü bölüm

kitap için tıklayınız

5 Yorumlar

 1. Yazınızı ve sitenizi çok beğendim.En yakın zamanda deneyeceğim.Testesteron olayına şaşırdım. ben en çok akşam saatlerinde diye biliyordum.Sabahları da değerlendirmek lazımmış.

 2. İyi sabahlar
  İnceleyip tanıttığınız bu kitabı aldığım günden beri her gece yeniden okuyorum. Çünkü bu kitabı okuyana kadar asında her şeyi yanlış biliyormuşum. Ben öteden beri kendimi çok çekici bir bayan sanırdım. Sorun sadece karşı cinste zannederdim. Ama inanın sırf meraktan okuduğum bu kitap bana öyle çok şey kazandırdı ki… Moda dergilerinden fırlamış gibi görünmek ya da çok güzel olmak hiç de önemli değilmiş meğer. Önemli olan kendine değer vermek ve bunu erkeğe de hissettirmekmiş. Bu kitapta anlatılanla sayesinde eski yanılgılarımı bir kenara bırakıp yepyeni bir kadın oldum. Sanki arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi aynı beni anlatan bu özel kitap için öncelikle yazara, sonra da size çok çok teşekkürler.

 3. Merhaba
  Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı bana önce çok tehlikeli bir kitap gibi geldi. Çünkü biz eşlerimizi kendimize bağlamak isterken bu kitabı okuyan kötü niyetli birileri de olabilir diye düşündüm. Ama sonra aslında artık onlarla aynı silahlara sahip olduğumuzu fark ettim. İyi ya da kötü olmak bizim elimizde kitaplar bize sadece bir yol gösterir ve o yolda nasıl yürüyeceğimiz bize kalmış. Ben bu kitapta en çok da her şeyin madde madde anlatılmasını beğendim. Anlatılan her şey aslında bizim yaşamımızda olması gereken şeyler. Çünkü bir ilişki kolay kurulmuyor ve yıkılmaması için çok çaba gerekiyor. Gerçekten verdiğim paraya değdiğini gördüm ve bütün bayanlara bu kitabı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir