Home » Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır » Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 5 Adımda Öğrenin

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 5 Adımda Öğrenin

erkekler nasıl kadınlardan hoşlanırErkeklerin ne tarz kadınları daha ilgi çekici bulduklarını kesin olarak saptamak oldukça zordur. Yani milyonlara kadın arasından neden sizi seçtiğini tam olarak asla bilemezsiniz. Erkeklerin esmer kadınlardan hoşlandığı inanışı ağır bassa da birçok erkek kızıl, kumral ve sarışın bayanlara da bayılmaktadır. Erkekler minyon tipli kızlara dayanamaz uzun boylulara ise ayrı bir gözle bakarlar. Dünyada ne kadar yuvarlak hatlara sahip dolgun kalçalı hatun varsa bir o kadar da manken vücuduna sahip hatunlar bulunmaktadır. Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Diye merak ediyorsanız unutmamanız gereken en önemli nokta bir erkeği etkilemek için illa ki bir güzellik tanrıçasına benzemenizin gerekmediğidir. Mutlaka sizi diğerlerinden güzel, seksi ve farklı kılan bir özelliğiniz vardır ve sizin yapmanız gereken bu özelliğinizi ön plana çıkarmaktır.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

  • Bol bol kahkaha atın;

Mizah anlayışı yüksek, kahkaha atmasını ve espri yapmasını seven kadınlar erkekler için çok çekici bulunmaktadır. Unutmayın kahkaha bulaşıcıdır ve erkekler kalabalık ortamlarda çekinmeden çılgın kahkahalar atan neşeli bir bayanın, baş başa geçirilecek zamanlarda da eğlenceli bir yapısını olacağını ve yatak odasına da espriyi taşımaktan kaçınmayacağını düşünür.

  • İçinizdeki Star Işığını Gün Yüzüne Çıkarın;

Erkekler bir kadının en sevdiği şeyi yaptığına takındığı tavırları izlemekten dünyaca ünlü bir yıldızı canlı canlı ve ilk sırada izledikleri kadar zevk almaktadırlar. Eğer sizin göz alıcı dans performansından haberi yoksa onu mutlaka bir gece kulübüne davet etmelisiniz.

  • Özgüveniniz Tam Olsun;

Erkekler yeryüzündeki tüm kadınların playboy hatunları ile aynı özelliklere sahip olamayacaklarını bilir ve genel olarak kendi ile barışık ve özgüveni tam olan bayanlara daha rahatlıkla yaklaşabilirler. Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır diye merak ediyorsanız siz kusurlarınızın farkında olsanız da onlarla barışmaya ve dışarıya yansıtmamaya dikkat edin. Unutmayın kendinizi seksi bulmanız sizi daha da seksi yapmaktadır. Ruhu ve bedeni ile barışık ve özgüveni sonsuz bir kadın erkeğinin gözünde kusursuz güzelliğe sahip bir tanrıçadan farksızdır.

  • Gerektiğinde Sert Bir Duruş Sergilemekten Kaçınmayın;

Genel olarak erkekler hayvanlara karşı hassas olan ve çocuklara zaaf duyan yumuşak mizaçlı kadınları tercih etmektedir. Anca aynı kadın yeri geldiğinde sert durmayı ve hatta kaba kuvvet kullanmayı becerebiliyorsa erkeklerin gözünde seksapaliteleri bir anda tavan yapmaktadır. Ayrıca güçlü bir kadın aynı zamanda sağlıklı ve zinde olduğunu işaret eder ve sonuç olarak ta erkekler hayat dolu ve sağlıklı kadınları her zaman daha çekici bulur.

  • Gizeminizi Koruyun;

Esrarengiz kadınlar her zaman erkeklerin çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Çiftler birbirlerini çok daha net tanımaya başladıkça cinselliğin büyüsü azalmaya başlar. Bu nedenle hijyenik pedlerinizi ulu orta bırakmaktan ve seksi çamaşırlar yerine pamuklu çamaşırları tercih etmekten uzak durun. Erkekler ne yapacağını tam olarak kestiremedikleri kadınlara karşı duydukları merakı hep taze tutarlar.

ERKEKLERİ KENDİNE AŞIK ETMENİN SIRRIERKEKLERİ KENDİNE AŞIK ETMEK, ONLARI ELDE ETMEK VE KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN ŞEY BU İŞİN SIRRINI, PÜF NOKTALARINI VE ÖZEL YÖNTEMLERİNİ ÖĞRENMEKTİR. BU SIRLAR TAMAMEN MANÜPLASYON, PSİKOLOJİ VE BEDEN DİLİ KONULARININ ERKEKLERLE İLGİLİ OLAN KISMINA HAKİM OLMAYLA MÜMKÜNDÜR. BU 3 KONUDAKİ BİLGİ VE BECERİSİ YÜKSEK OLAN BAYANLAR KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN İSTEDİKLERİ ERKEĞİ KOLAYLIKLA ELDE EDEBİLİRLER. EĞER SİZDE BU KONULARDA KENDİNİZİ EĞİTMEK VE HER KOŞULDA KAZANAN, İSTEDİĞİ KİŞİYİ ELDE EDEBİLEN BİR BAYAN OLMAK İSTİYORSANIZ SİZE BİR YOL HARİTASI VE REHBER ÖNERİYORUZ. 

REHBERE GİT >>

3 Yorumlar

  1. Merhabalar
    Yazınızı okudum ve link tıklayarak bu harika kitaba sahip oldum. Öncelikle kitabın fiyatının biraz pahalı geldiğini söylemeliyim. Ama okudukça kitabın gerçekten dolu dolu olduğunu ve aslında belki de ömrüm boyunca bana yol göstereceğini anladım. Bir de kitabın sürekli güncellenmesi çok güzel . Ben aldığımdan beri bir kaç kez güncellendi, yeni taktikler ve incelemeler eklendi. Yani bu kitap adeta yaşıyor gibi bir his oluştu bende. ☺ Emeklerinize teşekkürler. Gerçekten tüm kadınların okuması gereken bir kitap.

  2. bende ıse yaradı cok saolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir