Home » Kocanın Kalbine Gir Pdf Kitabı İNDİR Oku

Kocanın Kalbine Gir Pdf Kitabı İNDİR Oku

kocamı kendime nasıl aşık ederim

Evliliğiniz İlk Günkü Heyecanını Yitirdi Mi? İlişkinizin Adeta Çöktüğünü Mü Hissediyorsunuz? Kocanız Duygularınıza Karşı İlgisiz Kaldığını Hatta Sizi Sevmediğini Mi Düşünmeye Başladınız? Kocanızın Mutluluğu Başkalarında Arayabileceğinden Mi Endişeleniyorsunuz? Ya da Bütün Bunlar Birer Ayrılık Sinyali Mi?

Peki Size Evliliğinizi İlk Günkü Heyecanına Kavuşturmak Sizin Elinizde Desek! Nasıl Mı? Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım Sorusunu Hayatınızda Bir Kez Olsun Sorduysanız Yazımızı Sonuna Kadar Okuyun Ve Aradığınız Cevapları Bulun!

Her evlilik bir peri masalı gibi başlar. Birbirinin gözünün içine bakan çiftler sanki zamanı durdurmuştur ve aşkları sonsuza kadar sürecektir. Birlikte atılan her adım yeni mutlulukların habercisidir. Kalpler adeta aynı anda çarpar, günler harika bir dansın uyumlu ritimleri gibi geçer, o dans hiç bitmesin istersiniz.

Ama zaman asla durmaz, an gelir kalpler birbirini duymaz hale gelir,  dansın uyumlu ritmi yerini bir aksaklığa bırakır. Şikayetler başlar, bir türlü sesini duyuramadığını hissedersin. Kendini değersiz biri olarak görmeye başlarsın ve özgüvenin gitgide azalır. Bir süre sonra her kadın “Biz ne zaman bu hale geldik?” diye sorarken bulur kendini. Bu soruların cevabını mahkemede tam boşanırken bulmak çok acıdır. Ya da kocanızın size göstermediği sevgiyi başka bir kadına gösterdiğini anlarsanız kahrolursunuz. Ama iş işten geçer artık!

Başkalarının evliliğinizi nasıl gördüğü önemli değil. Siz kendinizi ve eşinizi biliyorsunuz. Aklınızda sizi meşgul eden çok fazla şey var değil mi?

soru işareti Evliliğimi, kocamı her şeyden üstün tutmama rağmen beni önemsemiyor!

soru işaretiSöylediklerimi duymazdan geliyor, onu memnun etmek için harcadığım çabayı görmüyor!

soru işareti Bana karşı tutkusunu yitirdi, tabi romantizm de bitti. Sanki iki yabancı olduk.

soru işaretiSanki ben yokmuşum gibi davranıyor. Bana özel olduğumu hissettirmiyor.

soru işaretiGaliba ben başarısız bir kadınım, belki de yeteri kadar çekici olmadığım için benden uzaklaştı, acaba beni aldatır mı?

soru işaretiOnun rüyası bendim ama şimdi birbirimize iki yabancı olduk, ev arkadaşları bile bizden daha fazla vakit geçiriyordur.

soru işaretiÖnceden gözümün içine bakardı, şimdi verdiğim sinyallerin hiç birini almıyor, galiba beni sevmiyor.

soru işaretiBana karşı duygusal bir yakınlığının kalmadığını hissediyorum. Artık ben onun için değerli değilim.

soru işaretiGaliba evliliğimiz bitiyor? Kocamı kendime nasıl bağlarım? Ben ne yapacağım?

Sonuç olarak gelip dayandığınız yer evliliğinizin bitiyor olması mı? Böyle düşünmeniz çok doğal. Çünkü beynimiz bize en kestirme yolları gösterir çoğu zaman. Umutsuzluğa kapılmak çok kolaydır. Ama emin olun, umut edecek ve değiştirebilecek kadar güçlüsünüz. Sadece gücünüzü nasıl kullanacağınızı bilmiyorsunuz. Boşa kürek çekerek gücünüzü tüketmek yerine enerjinizi doğru değerlendirerek evliliğinizde yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Tıpkı bu evliliği kuracak güce sahip olduğunuz gibi kurtaracak güce ve çekiciliğe de sahipsiniz.

Yıllarca mutlu bir evlilik sürdürmek ve fırtınaları atlatarak devam etmek kolay değil. Evlilik gerçekten emek gerektirir ve işin büyüğü kadınlara düşer. Her erkek huzurlu bir hayat ister ama ayrıntıları çok fazla düşünmeyi sevmez. Kadınlar ise doğaları gereği ayrıntıcıdır. Sadece kendilerini değil, çevrelerini tamamıyla dizayn etmeyi severler. Ama ne kadar çaba harcarsanız harcayın hiç bir şeyin değişmediğini düşünebilirsiniz. Hiç düşündünüz mü,  belki de gücünüzü yanlış kullanıyorsunuzdur.

Yeniden kocanızın o hayran olduğu kadın olmak sizin elinizde. Peki bu nasıl olacak? Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunun sistemli bir cevabı olmalı değil mi? İşte bu sorunun cevabını bulmak için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz . Kocanızın kalbine açılan kapıyı açacak bir anahtar var ve bu anahtarla açtığınız kapıda huzur, güven ve mutluluğun sizi beklediğini göreceksiniz.

 Bilgilendirme: Bu yazı “Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Sahip Ol” pdf kitabı ile ilgili detaylı bilgiler ve uzman değerlendirmeleri içermektedir. Her yönüyle tarafsız bir biçimde inceleyeceğimiz kitapla evliliğinize farklı bir açıdan bakacaksınız. Kitap hakkında geniş bilgiye sahip olmanız için yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.Eğer kitabı hemen incelemek isterseniz: “Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol”  Didem Nemutlu  tarafından uzun yıllara dayanan gözlem, araştırma ve vaka incelemelerine dayanarak hazırlanmıştır. Didem Nemutlu aynı zamanda ABD’de 50 binden fazla kişinin evliliğini kurtarmasına yardımcı olan yöntemi ülkemize de getiren kişidir. Çeşitli ülkelerden yüzlerce evliliği inceleyen yazarın kitabı, evlilik danışmanları ve psikologlar tarafından da takdirle karşılanmış, basında ve sosyal medyada kabul görerek kısa sürede pek çok evli kadının temel kitabı haline gelmiştir. Bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen okurlarımızın soru ve ricaları üzerine biz de bu kitabı sizin için detaylı bir şekilde inceledik.

Kocanın Kalbine Gir Pdf Kitabının İçeriğinde Neler Var?

 Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol” kitabı ana hatlarıyla üç ana kısımdan oluşuyor. Her biri de kendi içinde bölümlere ayrılan kitap evlilikte yaşanan problemleri ve çözümleri kapsamlı olarak ele alıyor.

yatay okBirinci Kısım:

 • Kendini Sabote Etme Döngüsü
 • Kendini Sabote Etme Döngüsünün 7 Karakteristik Özelliği
 • Başarılı ve Başarısız Kadınlar
 • İlişkide Davranış Tarzları

yatay okİkinci Kısım:

 • İletişim Tarzı
 • Olumlu Davranış Tarzına Giriş İçin 10 Adım
 • Kötü Evlilik Döngüleri
 • Evliliği Sabote Eden Beş Sabotajcı

yatay okSon Bölüm: Kocanızın Kalbine Girmek İçin Gereken Anahtar Kutusu!(OLAY ÇÖZÜLÜYOR!!!)

Evlilikteki problemler ve çözüm yolları gibi bir konuyu derli toplu yazmak kolay iş değil. Yazarın bu problemi kitabı bölümlere ayırarak çözdüğünü görüyoruz. Okunması kolay ve her adımında yol gösterici bir rehber var önümüzde. Peki bu kitapta neler var?

Birinci Kısım:

“Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol” önce kadınların beynine girmeyi hedefliyor. Çünkü başarısızlık kadar başarı da kadınların beyninde. Sadece doğru  davranış şekillerine ihtiyaç var. Bu davranış şeklini bilmediğimiz için pek çok sorun büyüyor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Doğru bildiğimiz yanlışları sürekli tekrarlayarak doğru sonuçlara ulaşamayız, sadece zaman kaybederiz. Bunun yerine ilişkimizi sabote eden sorunları ortaya çıkarıp onlarla yüzleşirsek çözüme ulaşabiliriz. İşte kitapta bu konuya çok geniş bir yer ayrılmış.

-Siz evlilikte nasıl davranıyorsunuz?

-Hangi yanlışları yapıyor ve hangi sabotajcıların kurbanı oluyorsunuz?

-Yanlış davranışın sizi ve eşinizi götürdüğü nokta neresi?

İşte tüm bunları anladıkça eşinizin size neden ilgisiz ve duyarsız göründüğünü de çözmeye başlıyorsunuz. Sürekli eski alışkanlıkları tekrarlamak yerine kitapta size anlatılan programa bağlı kalarak adım adım evliliğinizi yeniden inşa ediyorsunuz.

Kitabın birinci kısmında en dikkat çekici örneklerden biri her şeyi doğru yapmaya çalışan, eşini ve ailesini mutlu etmek için her türlü fedakarlıkta bulunan ama bir türlü hak ettiği değeri göremeyen Gamze’nin gerçek hikayesi. Her şeyi doğru yaparsa eşinin düzeleceğine inanıyor ama hiç bir şey değişmiyor. Aksine bir kısır döngü başlıyor?

Peki Gamze ne yapacak?

Her şeyin düzeleceğini umarak aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak kendini sabote etmektir. (Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol)

Gamze’nin ilk yapması gereken şey kendini sabote etmekten kurtulmak. Ancak bunu tek başına başarması çok zor, çünkü sorununun kaynağını bilmiyor. O’na içinde bulunduğu durumu ve çıkış yollarını Kocanın Kalbine Gir kitabı gösteriyor. Çünkü bu kitapta Gamzeninki gibi yüzlerce evlilik incelenerek çözüm için bir sistem ve program oluşturulduğunu görüyoruz.

İkinci Kısım:

Kitabın ikinci kısmında evliliğinizdeki davranışlarınızın kökenine inmenizi sağlıyor yazar. Siz içinize mi kapanıksınız? Belki de fikirlerinize değer verilmeyen bir ailede büyüdünüz. Ya da çok mu saldırgansınız? Belki de size güçlü olmanın hep sesinizi daha fazla yükseltmekten geçtiği öğretildi. Size çok konuşmanın dırdır etmek olduğu mu anlatıldı? Belki de etkili konuşma metotlarını bilmediğiniz için söyledikleriniz dikkate alınmıyor. Yani kendinizi iyi ifade edemiyorsunuz.

Size bu sorunlarınızı nasıl aşabileceğinizi anlatan cümleler değil, sistematik bir rehber gerekiyor bu aşamada. Eğer sorununuz kendinizi ifade etmekse etkili konuşma teknikleri için ipuçlarına ihtiyacınız var ve kitapta bununla ilgili çok net bir çalışma yer alıyor. Tek bir tüyo verelim: Mesela konuşurken omuzlarınız düşük olmamalı ve ellerinizi kavuşturmamalısınız. Bu yanlış bir konuşma tekniğidir. Kitap sayesinde doğrusunu öğrenince kendinizi nasıl güzel ifade edebildiğinize şaşıracaksınız.

Kitabın telif haklarına saygı duymak adına çok fazla ayrıntıya girmeden kısaca bu konudan bahsedelim. Didem Nemutlu diyor ki: “Kendinizi ifade etmek aslında çok seksi bir tavırdır. Kendiniz hakkında konuşmayı iyi bilirseniz eşiniz bunu adeta seksi bir mesaj olarak algılayabilir. Sizi daha iyi dinleyebilir ve fikirlerinize saygı duymaya başlayabilir. Bunun için sizin de kendinizi hazırlamanız gerekir. “İşte o hazırlık süreci de kitapta Olumlu Davranış Tarzına Giriş İçin On Adım’da anlatılıyor. Bunu bir kamp  olarak uygulayanlar için evliliklerini yeniden ayağa kaldırmak, kocalarının tutkusunu ve romantizmini kazanmak sadece üç ay yeterli oluyor. Yıllar sürecek bir mutluluk için sadece üç ay… Bu üç ay düzenli olarak evlilik terapistine gitseniz hala sorunu anlamaya çalışıyor olacaktınız…Son Kısım:

Kitabın son bölümü Olumlu Davranış Tarzını evliliğinizde nasıl yerleştireceğiniz üzerine kurulu. Bu bölüm adeta eşinizin kalbinin kapılarını yerinden açmak için bir anahtar sunuyor size. Aslında o anahtar hep sizdeydi. Ama nasıl kullanacağınızı bilmiyordunuz. Artık biliyorsunuz. Onu kazandınız çünkü sabotajcıları yok ettiniz, kendinizi sorguladınız ve kişiliğinize uygun bir olumlu davranış tarzı yarattınız. Eşinizin dikkatini çekmeyi başarınca onun davranışlarının da değiştiğini gözlemlediniz. Aşka, romantizme ve aynı ritmi yakaladığınız dansınıza dönebilirsiniz artık. Evinizi yeniden mutlulukla ışıldatabilir, değer verilen bir kadın olarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Çünkü bu kitap kısır döngülerinizi kırmanızı sağlamış olacak.

Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunu sormak bile bir çözüm arayışıdır aslında. Size gereken rehber açık, net ve sonuç verici olmalı. Bu kitapta size sunulan her teknik olumlu değişime destek oluyor ve sizi sonuca yaklaştırıyor. Mesela hiç düşündünüz mü? Belki de kocanız sizi çok seviyor ama sadece sevgisini gösterme şekli farklı… Siz  onun sevgisini görmüyor ya da sizin istediğiniz şekilde sevmesini istiyorsunuz. Burada en iyi davranış şeklini sunan rehberiniz sayesinde sevgiyi ifade etme şekillerini de fark edecek ve programlı davranışlarınızın sonuçlarını çok kısa sürede alacaksınız.

Kitapla birlikte sunulan yardımcı kitaplarda tüm program boyunca size eşlik ediyor. Özellikle Aşk Kuponları Kitabı ile kocanızla olan günlük rutini kırabilir ve eğlenceli oyunlarla romantizmi yeniden alevlendirebilirsiniz. Sizin için bir kupon seçiyoruz. Bakalım ne yazıyor?

“Sinemaya gidin ve en boş salondaki filmi seyredin.”

Tıpkı yeni aşıklar gibi değil mi? Her gün bir kupon çekerek nelerle karşılaşacağınızı tahmin bile edemezsiniz. Hepsi eğlenceli ve çoğu erotizm dolu kuponlar bunlar.

Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol kitabı hakkındaki değerlendirme yazımızda sona yaklaşıyoruz. Şimdi kitabın olumlu ve olumsuz yönlerine bakalım:

Kitabın Olumlu Yönleri:

tikKitap yayımlandığı günden bu yana okurlar tarafından çok sevilmiş ve içinde yer alan program rehber olarak kabul edilmiştir.

tikHerhangi bir yarar görülmediğinde(ki yararlı olduğuna inanıyoruz) iade edilebilir olması.

tikBu kitapta önerilen metotlarla ABD’de yaklaşık 50 bin kişinin evliliği yeniden tutku, aşk ve anlayış burcuna girmiştir. Türkiye’de de kitabı okuyan kişilerden binlerce olumlu geri bildirim alınmıştır.

tikDanışmanlar ve uzmanlar tarafından takdir edilmiş ve pek çok yayın organında kitaptan alıntılar yapılmıştır.

tikKitap, “kocamı kendime nasıl bağlarım” sorusunun net bir cevabı ve sağlıklı evlilikler için bir başucu kitabı olarak kabul edilmiştir.

tikBu kitapla birlikte, evliliğin zaman içinde yıpranan bir kurum olduğu algısı yıkılmış, kadın ve erkek ilişkisine yenilikçi bir yaklaşım getirilmiştir.

tikKitabın kargo beklemeden, sadece mail yoluyla hemen elde edilebilmesi ve kolay okunması okurlar tarafından beğenilmektedir. Bonus kitaplar sayesinde kitaptaki teknikler pekiştirilmektedir.

tikKitap evlilik danışmanı maliyetinden çok daha avantajlı bir şekilde belli bir sistem sunmaktadır ve çözüm odaklıdır.

Kitabın Olumsuz Yönleri:

çarpıİade edildiğinde kitapta sürekli olarak yapılan güncellemelerden haberdar olunamaması, yazarın mail desteğinden mahrum olunması.

çarpıKitap sadece e-kitap formatında mail olarak gönderildiği için interneti olmayanların kitaptan yararlanamaması.

editörün notu

EDİTÖRÜN NOTU

Sizi sevecek kişiyi bulmak çok uzun zor ve meşakkatli bir yol gerektirir. Sevdiğinizi kaybetmemek de öyle… Aldatılma ve terkedilme kokusu yıllar içinde büyümekte, kocamı kendime nasıl bağlarım diye soran kadınların sayısı yıllar geçtikçe artmaktadır. Ama evli kadınlar, sevginin gitgide kendilerinden uzaklaştığını hissetseler bile aslında hayat onları öyle becerikli kılmıştır ki yuvalarını kurarken yaşadıkları heyecanı evliliklerini kurtarırken de yaşayabilirler. Sadece doğru adımları bulmak, çözüm için kararlı olmak ve kitapta belirtilen davranış tekniklerini hayata geçirmek gerekiyor. Çünkü bu davranış teknikleri, psikoloji ve evlilik terapisi ile ilgili yıllara dayanan bilimsel bilgilerin bir sonucu…

Kocanızın kalbine girmek o kadar da zor değil. Çünkü siz onun rüyalarındaydınız, elini tuttunuz ve gerçeği oldunuz. Bu sizin için en büyük motivasyon kaynağı! Yeter ki siz isteyin ve doğru iletişim için gerekenleri kitaptan öğrenin. Kitaptaki stratejiyi uygulayın. Bu stratejinin hayatınızı değiştirdiğinizi göreceksiniz.

Kocamı kendime nasıl bağlarım diye panik halinde düşünmeye çalışmak yerine, size bu sorunun cevabını net bir şekilde veren “Kocanın Kalbine Gir ve Onun Aşkına Tekrar Sahip Ol” kitabı sizin gerçek bir rehber olacak.  Bu kitapta sunulan program ve teknikleri bu konular hakkında uzun süredir çalıştığımız için tarafsız bir şekilde değerlendirdik. Ayrılık ve aldatma korkusuna son veren, size ve net ve doğru bir çözüm sunan bu kitapla siz de başaracaksınız.

Düşünce ve kitapla ilgili fikirlerinizi iletmek için yorum bırakabilir, deneyimlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Kocanın Kalbine Gir Pdf Kitabını İndirmek İçin Resmin Üzerine Tıklayabilirsiniz.

25 Yorumlar

 1. selma öztürk

  kitabın fiyatı ne acaba.telefonla iletişim adrsiniz yoknu

  • Merhaba Selma Hanım, bizler ürünü içerik yönünden incelediğimiz için fiyat vs. gibi bilgilere yazımızda yer vermedik. Ürünün fiyatını öğrenmek ve satın almak için yazımız içerisinde bulunan “KİTABI İNCELEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ” adlı linklere tıklayınız.Bu linkler sizi kitabının yazarının websitesine yönlendirecektir.Yazarın web sitesinde bulunan “SATIN AL” butonlarına tıklayarak güvenli bir biçimde ürünü temin edebilirsiniz.

   • Merhaba akşam şu saatte de indirilebiliyormu acaba

    • Merhaba Esra, kitabı indirmek için herhangi bir zaman kısıtlaması yok. 7/24 istediğiniz vakitte indirebilirsiniz.

     • kitabı indirmek için linki bütün gün aradım ama bulamadım

     • Merhaba yeliz Yazı içerisindeki kitap resimlerine tıkladıktan sonra kitabın satışının yapıldğı siteye yönlendirileceksin. Kitabı satın aldığında indirme linkleri mail ile sana gönderilecek. Sevgilerle…

 2. Eşimle ciddi problemler yaşamaya başlamıştık aramızdaki uçurum gitgide açılıyordu ve bu beni korkutmaya başlamıştı. Derken düşündüm acaba bunu değiştirebilmek için ne yapabilirim diye. Netten araştırmaya başladım. Milliyetin, hürriyetin klasik yazıları geldi önüme gerçeklikten uzak genel geçer tavsiyeler. Sonra sizin sitenize dek geldim ve denemek için aldım kitabı. Okumaya başladım. Okudukça kendi hatalarımı gördüm, onun hatalarını gördüm. Ve sonrasında da bütün bunları değiştirmek ve onu kendime eskisinden daha çok aşık etmem için gereken o süper taktikleri. Kitapta yazılanlar ışığında gün gün dokudum her şeyi ve sonunda dün bana itiraf etti dedi ki:” Hayattaki en değerli varlığım sensin, varlığın sonsuz mutluluk yokluğunsa koca bir boşluk” dedi. Ağzım açık kaldı ki benim eşim sevgililik döneminde bile bana böyle güzel bir söz söylemedi. Bunların hepsi bu kitap sayesinde biliyorum. Önce kitabın yazarına sonra da bu kitabı bizlere tavsiye ettiğiniz için size teşekkür ederim.

 3. Kitaplar gayet güzel hazırlanmış ve kaliteli ben yataktaki kraliçe ile birlikte aldım bu kitabı. Benim eşimle olan sıkıntım sadece muhabbetten kaynaklı değildi biraz da cinsellik de vardı içinde. Yataktaki kraliçe bize çok kısa zamanda inanılmaz güzel bir seks yaşantısı kazandırdı. Bir yandan da kocanın kalbine gir deki taktik ve yöntemleri de uyguluyordum tabi. Başta biraz verici olduğumu hissediyordum fakat kitap yazarının da dediği gibi kısa süre sonra geri dönüşleri almaya başladım. Şu an çok güzel bir ilişkim var. Doğru taktikleri uyguladığınızda cidden düzelmeyecek hiçbir şey yok. Bu kitabı bizler için incelediğiniz için de çok ama çok teşekkür ederim sizlere. Yazarla zaten sürekli mail yoluyla görüşüyoruz. Çok sevindi o da ilişkimin düzeldiğine.

 4. Kitabı indirdim ben de dün. Telefonda da açılıyor olması gayet güzel. İlk izlenimlerim çok iyi. Açıkçası oldukça dolu bir kitap. Ben eşimle ciddi problemler yaşamıyorum. Amacım onun sevgisini daha çok kazanmak ve bana olan bağlılığını artırmak. Teşekkürler…

 5. Merhaba kitap setinizi yeni aldım, kitaplardan max yarar sağlamak için hangi sırayla okumayı tavsiye edersiniz ya da iki kitap paralel mi okunmalı

  • Merhaba Funda, aslına bakarsan iki kitap da birbirinden bağımsız. bu yüzden istediğin sırayla okuyabilirsin. Ama ilişkinde bir sorun var ise kocanla, ilk olarak kocanın kalbine gir kitabını okuyup uygulamalısın. sonrasında da bunu yataktaki kraliçe kitabı ile taçlandırabilirsin. Sevgilerle…

 6. Kitabi alamiyorum bana yardimci olun kartla odeme yapamam kartim yok direk gidip bi yere yatiriliyo mu acil cvp

  • Merhaba Sila, ödeme sayfasında havale/eft seçeneğini kullanarak da kitabı satın alabiliyorsunuz. Belirtilen hesap numarasına ödeme yaptığınızda kitap tarafınıza mail olarak ulaştırılıyor. Sevgiler…

 7. Merhaba bende telfonuma indirmek istiyorum fakat öyle bir link bulamıyorum nasıl yapıcam yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Esra, kitabı satın aldığında kitaplar satın alma aşamasında vermiş olduğun mail adresine gönderiliyor. Sevgiler…

 8. Sadece tek kitabi almak istiyirum yani kocanin kalbine gir tekalamiyorum yardimci olurmusunuz

  • Merhaba hilal,bildiğim kadarıyla kitabı tek başına satmıyorlar çünkü yanındaki kitaplar(bonuslar)onun hediyesi. Sevgilerle…

 9. Biz eşimle bosandik ama tekrar onunla olmak istiyorum

 10. indirmek icin cok ugrastim ama olmadi play kitapda play storede de cikmiyor nasil indirebilirim tsk

  • Merhaba Rahil, kitabı indirmeniz için resmi sitesinden satın almanız gerekiyor. Yazı içerisinde kitabın resmi sitesine yönlendirmeler mevcut. Bu linkleri tıklayarak kitabı satın alabilirsiniz. Satın alma işleminin ardından mail adresinize kitap pdf şeklinde gönderilecektir. Mailinizden de ister bilgisayarınıza isterseniz de telefonunuza kitabı indirebilirsiniz.

 11. merhaba taksit oluyor mu?

 12. Merhaba acaba bu kitap bayanlari etkilemek icinde gecerlimidir binim esimle aramizda sikinti var ama hic bayanlar adina kitap bulamadim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir