Home » Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu İşe Yarıyor Mu?

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu İşe Yarıyor Mu?

Son günlerde İnternette, sosyal medyada, forumlarda ve kadınlar arasında adını sıkça duyar olduğumuz Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursunu, bu yazımızda sizler için detaylıca inceledik.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu Nedir, kimler tarafından veriliyor, nereden satın alınır, bu kursu alan kişiler ne demiş gibi sorulara yanıt aradık. Tarafsız ve doğru bir yaklaşım edinebilmek adına kursu bizzat satın aldık ve baştan sona detaylıca inceledik.

Kurs yapımcılarından aldığımız özel izin doğrultusunda kursun içerisinden bazı ekran görüntüleri de paylaştık. Yazımızı sonuna kadar okuyarak kurs hakkında en doğru ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu Nedir?

Bu kurs, cinsellik konusunda bir kadını hem teori hem de pratikte üst seviyelere taşıyarak adeta erkeğinin “SEKS TANRIÇASI” olmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş. Her ne kadar amaç erkeği yatakta mutlu etmek gibi görünse de, değişim kadın merkezli olduğu için bu dönüşüm sayesinde çiftlerin ömür boyu mutlu bir cinsel birlikteliklerinin olması hedef alınmış ve kurs bunun üzerine inşa edilmiş.

Bilmeyenler için söyleyelim E-kurs, Web sitelerinin İnternet ortamında vermiş oldukları kimi zaman video, kimi zaman yazı/makale kimi zamansa ses dosyaları içeren platformlara deniliyor. Yani elinize fiziksel bir ürün geçmiyor ya da kurs belli bir kuruluşta veya mekanda verilmiyor. Ev rahatlığında bilgisayarınızdan, tabletinizden veya mobil telefonunuzdan şifre ve kullanıcı adınızı girerek bu kursu alabiliyorsunuz. Bu da hem mahremiyet hem de kullanışlılık olarak çok büyük bir artı katılımcılar için.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursuna Nasıl Kayıt Olunur?

Bu kurs Aşk Kampüsü ekibi tarafından verilen bilgiye göre senede 1 veya birkaç kez açılan bir kurs. Yani kursun açılış tarihi belli değil. Kursa katılabilmek için kurs tanıtım sayfasında yer alan “Bekleme Listesine Kayıt Ol” adlı forma adınızı ve mail adresinizi girerek bir sonraki kayıt döneminde mail yoluyla haberdar olmak için kaydınızı yapıyorsunuz.

Aşk Kampüsü kayıtları açtığında size kurs katılım davetiyesi yolluyor. Bu maili açarak ve içerisindeki linki tıklayarak kayıt sayfasına ulaşıyorsunuz ve güvenli ödeme sayfası vasıtasıyla ödemenizi yaparak kursa kayıt oluyorsunuz.

Şunu da belirtelim ödeme güvenliği konusunda tereddütleri gidermek amacıyla Aşk Kampüsü Türkiye’nin en önde gelen güvenli ödeme sistemi sağlayıcısı olan “İYZİCO” alt yapısını kullanan bir şirketle anlaşmış. Ödeme konusunda problem yaşamanız durumunda telefonla destek alarak da ödemenizi tamamlayabiliyorsunuz. Ayrıca info@askkampusu.com adresi üzerinden Aşk Kampüsü Ekibi’ne ulaşarak da probleminizi kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz.

Ödemenin ardından Aşk Kampüsü Tarafından size bir mail geliyor. Bu mailde size özel tanımlanmış kullanıcı adı ve şifreniz yer alıyor. Bu kullanıcı adı ve şifreyle giriş sayfasından girişinizi yapıyorsunuz.

Yalnız bir not ekleyelim. Kurs kayıtlarını açtıklarında kayıt olabilmek için 4 gününüz var. Yani bu süre zarfında kayıt olmazsanız bir sonraki tarihi beklemek zorunda kalıyorsunuz. Kursun ne zaman yeniden kayda açılacağı da belli değil. Bizim kayıt olduğumuz 2018 yılında sadece 1 kere açılmıştı ve davetiye maili bekleme listesine kayıt olduktan yaklaşık 40 gün sonra gelmişti. Bu yazıyı kaleme aldığımız 2019 yılında kurs kaç kere açılır nasıl olur bilemeyiz.

Kursun sürekli açık olmamasının sebebini sorduğumuzda şu yanıtı aldık:

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursunun İçeriğinde Neler Var?

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu, toplamda 7 Modül 33 bölümden oluşuyor. Her Modül kendi içerisinde birkaç bölümden oluşuyor. Kursun bu şekilde modüllere ve bölümlere ayrılması anlatım açısından çok güzel olmuş. Ayrıca her modülde yer alan çalışma kağıtları/kitapçıkları da uygulama ve pratik açısından çok büyük bir öneme sahip. Bazen bu kağıtlarda yazan ödevleri yapmak kişiyi çok zorlasa da amacına bakıldığında bunların her birinin son derece profesyonelce hazırlanmış olduğu belli.

Bugün bir psikologa veya ilişki danışmanına gittiğinizde size her seansın sonunda bir ödev verir ve sizden bu ödevleri eksiksiz yapmanızı ister. Siz bu ödevleri yaptığınızda bir sonraki seansa hazır hale gelirsiniz ve terapiniz bu şekilde devam eder. Burada da tıpkı böyle. Verilen ödevlerin her biri ayrı bir amaca hizmet ediyor. Bu yüzden bu çalışma kağıtlarına gereken önemi vermeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Şimdi sırasıyla her bir modülü ve içerisindeki bölümleri inceleyelim.

E-Kursa başladığınızda sizi kursun işleyişinin, amacının ve ne şekilde çalışılması gerektiğinin anlatıldığı bir giriş bölümü karşılıyor. Bu giriş kısmında son derece samimi bir üslup kullanılmış ve bu üslup kurs boyunca da böyle devam ediyor.

Modül-1’de daha çok özgüven, duyuların farkındalığı, hissiyat gibi konulara değinilmiş. Bize sorarsanız bu çok ama çok önemli çünkü cinsellik hem duygusal hem de fiziksel olarak hissetmek demektir. Bu modülün amacı da bizim bu yönümüzü fark etmemizi ve geliştirmemizi sağlamak.

Modül-2’de kadının kendi cinsel anatomisini keşfetmesi amaçlanmış. Bu kısmı çok beğendiğimizi söylemeliyiz. Çünkü her şey görsellerle en ince detayına kadar anlatılmış. Özellikle vajina ile ilgili kısımlarda. G noktası nasıl bulunur, vajinanın en hassas yerleri neresidir gibi başlıklar altında kadının belki de cinsel organında daha önce hiç keşfetmediği noktaları bulması ve o noktalara yoğunlaşarak kısa sürede orgazmı öğrenmesi sağlanmış.

Bunun yanı sıra üst düzey mastürbasyon ve dokunuş tekniklerine yer verilerek ve bu teknikler detaylı görsellerle desteklenerek kadının kendi başına bile GÜÇLÜ BİR ORGAZM yaşaması için ihtiyacı olan her türlü bilgiye bu bölümde yer verilmiş. Açık konuşmak gerekirse bu konu daha önce hiçbir kaynak tarafından böyle güzel bir biçimde anlatılmamıştı.

Modül-3 ’de artık kadın bedeninden ayrılıp erkek bedenine geçiyoruz. Başta da dediğimiz gibi erkeğinizi sekste mutlu etmek diğer ana amacımız. Bu yüzden erkek bedenini iyi tanımalıyız.

Bu modülde erkek bedeninin zevk noktaları, penisinin anatomisi ve zevk noktaları, penisiyle psikolojisinin bağlantısı(buna hem şaşıracak hem de güleceksiniz :)) ) konu alınmış. Konu her zamanki gibi görsellerle de desteklenmiş.

Modül-4 kurs içerisinde en beğendiğimiz kısımlardan biri. Klasik eğitimlerin aksine erkeğin seks psikolojisine ve davranışlarına değinmesi bu kursu çok daha değerli ve farklı bir konuma getirmiş.

Kadınlar yatakta çok iyi olmanın daha çok hünerlerini sergilemeyle alakalı olduğu zannediyorlar fakat erkeği yatakta etkilemenin daha çok onun beynine ve seks psikolojisine hitap etmeyle alakalı olduğunu anladıklarında olayın bambaşka bir boyut kazandığını görecekler. Bu modül tam da bu konuya değiniyor. Örneklerle, psikolojik durumlarla ve yer yer teorik bilgilerle erkeğin seks psikolojisi, davranışları, güdüleri ve temel arzuları o kadar güzel anlatılmış ki bunları sadece okumanın bile size onun gözünde farklı bir boyut kazandıracağına eminiz.

Modül-5 bu kursun en merak edilen kısımlarından biri. Bu kısımda en büyük silahlarımızı kuşanıyoruz. Amaç onu baştan çıkarmak. Bir erkeği baştan çıkarmak için edinmeniz gereken tüm özellikler burada. Yaratılıştan gelen üstün kadınsı özelliklerinizi en üst düzeyde kullanmayı öğrenecek ve karşınızdaki erkeği adım adım baştan çıkaracaksınız. Bir erkeği baştan çıkarmanız için uzmanlaşmanız gereken 4 konuya ve detaylarına da bu bölümde yer verilmiş.

Bunların haricinde seksi tavır ve hareketlerinizi nasıl yapacağınız(ve hatta yapmayı planlayacağınız), edepsiz/argo/erotik/tahrik edici konuşma sanatının incelikleri ve bunun gibi onu baştan çıkarmak için kadın bedeninin ve beyninin sahip olduğu, olacağı tüm hüner ve beceriler bu kısımda ele alınmış. Çok seveceğinize eminiz.

Modül-6’da seksin psikolojik değil fizyolojik kısmına değinilmiş. Kursun başından beri birçok bilgi ve görsellerle donatıldık. Artık uygulama ve hünerleri gösterme vakti. Yine bolca görselle, şekille ve videoyla desteklenen bu kısımda kusursuz bir seks için gereken tüm bilgiler detaylıca anlatılmış. Bu modül şu ana kadar bütün öğrendiklerinizi uygulamayı esas alıyor.

Son Modül olan Modül-7’de yaratmış olduğumuz MUHTEŞEM KADIN’ın ve seks hayatımızın ömür boyu tutku ve heyecan ile devam etmesi için uygulamamız gereken yöntem, teknik ve stratejilerden bahsedilmiş. Belki de hayat boyu dönüp dönüp bakacağınız bu kısmı da beğeneceğinizden eminiz.

Hediye E-Kitapları Da Unutmamak Lazım

E-Kurs beraberinde hediye e-kitaplarla birlikte geliyor. Bu e-kitaplar pdf formatında sunuluyor. Bu E-kitaplara kısaca göz atalım:

 • Tahrik Edici Beden Dili

Bu E-kitap içerisinde oldukça kaliteli ve bilgi verici bulduğumuzu söyleyebiliriz. Adeta tepeden tırnağa kadın bedenini ve yüz mimiklerinin onu tahrik etmek için profesyonelce nasıl kullanılabileceğinden bahsetmiş.

 • Seks Oyunları

Rutin seks hayatından sıkılmış, heyecan arayan çiftlerin oldukça seveceği türden bir e-kitap. Yapılabilirliği olan ve oynaması oldukça heyecanlı ve eğlenceli olabilecek seks oyunlarını içeriğinde barındırıyor. Bu oyunların birçoğu da çok orijinal. Kitapta adı geçen oyunlar oynamaktan zevk alacağınızı düşünüyoruz.

 • 69 Tahrik Edici Cümle

Bu E-kitabın içerisinde farklı durumlar, mekanlar ve zamanlar için erotizm duygunuzu besleyecek cümle kalıplarını bulmak mümkün. Seks anından tutun da sonrasına kadar önemli sayılabilecek tüm anlarda kullanabileceğiniz tarzda kalıplar bunlar. Şu bir gerçek ki bazen doğru zamanda seçilen tek bir cümle bile ardından gelecek seksi mükemmel yapmaya yetebilir. İşte bu E-kitapta da buna vurgu yapılmış ve bu tarz kalıplar üzerinde durulmuş. Beğeneceğinize eminiz.

 • Çalışma Kitapçıkları

Bu kitapçıklar yine pdf formatında hazırlanmış ve sizin kurs içerisinde almış olduğunuz bilgileri pratiğe dökmenizi ve kendinizi daha iyi tanıyıp çok daha hızlı bir biçimde içinizdeki o seksi karakteri ortaya çıkarabilmeniz için hazırlanmış. Bu kitapçıklarda yer alan egzersizleri uygulamanın keyif verici olduğunu düşünüyoruz.

Kursu SATIN ALDIĞINIZDA ALACAĞINIZ HİZMET SADECE İÇERİKLE SINIRLI KALMIYOR. kurs panelinizde YER ALAN ÖZEL Bir bölüm sayesinde Aşk Kampüsü Ekibi' nden destek alabiliyor ve sorularınıza en kısa sürede cevap alabiliyorsunuz.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu’nun artıları

 • Alanlarında yetkin ve bilgi sahibi kişiler tarafından hazırlanmış olması,
 • E-kursa internet bağlantısı olan bilgisayar, laptop, mobil telefon veya tablet aracılığıyla her an her saniye erişme imkanının olması,
 • E-Kursun Aşk Kampüsü Ekibi tarafından sürekli güncellenmesi ve geliştirilmesi,
 • Kursu bir kez satın aldığınızda gelecek olan tüm güncellemelerden ücretsiz yararlanabiliyor olmanız.
 • Memnun kalınmadığı taktirde 30 Gün içinde koşulsuz şartsız iade imkanının olması,
 • E-Kursun gerek sosyal medyadan gerekse katılımcılarından aldığı yüzlerce pozitif geri bildirim.
 • Aşk Kampüsü Ekibine 7/24 ulaşabiliyor olmanız ve sorularınızın hızlı bir biçimde yanıtlanıyor olması.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu’nun eksileri

 • E-kurs formatında olduğu için İnternet paketinizin yetersiz olması durumunda kursa erişememeniz. Bu arada şöyle bir teknik detay paylaşalım kurs ağırlıklı olarak metin formatında hazırlandığı için harcayacağı İnternet klasik bir haber sitesinde bir haberi okurken harcayacağınız miktar kadar oluyor.(Test Ettik)

EDİTÖRÜN NOTU

Yatakta Tapılan Kadın Ol. Oldukça iddialı değil mi? Doğrusu biz de bu iddianın ardını merak ettik ve sizler için bu kursu satın alıp detaylı incelemesini yaptık.

Gerçek şu ki cinsellik günümüzde hala ayıp/kötü/yasak bir şeymiş gibi nitelendiriliyor ve mümkün mertebe de dillendirilmemeye çalışılıyor. Bu alelade konuşan insanlar çevresi tarafından olumsuz bir bakış açısıyla değerlendiriliyor.

Peki cinsel hayatında mutlu olmak isteyen kişiler karşılaştıkları problemleri nasıl çözecekler? Ya da şöyle söyleyelim, daha mutlu olmak isteyen kişiler bu tavsiyeleri nereden kimden alacaklar? Malum herkesin bütçesi bir cinsel danışmana seans başına 300 TL ödemeye el vermez.

İşte bu noktada karşımıza Aşk Kampüsü ve onun en kaliteli E-kurslarından biri olan Yatakta Tapılan Kadın Ol çıkıyor karşımıza. Baştan aşağıya profesyonel bir biçimde hazırlanmış ve toplumdaki her kesimden kadına hitap edecek şekilde oluşturulmuş başarılı bir çalışma.

Normal bir seans ücretinin bile daha azını ödeyerek bu E-kursa ev rahatlığında katılabilir ve onların değişiyle “KENDİ DÖNÜŞÜMÜNÜZÜ” başlatabilirsiniz.

Bunu ilk olarak kendiniz sonrasında ise partneriniz için yapmalısınız çünkü mutlu bir seks hayatı herkesin hakkı.

Son olarak şunları söylemek istiyorum. Bu kursta öğrenecekleriniz, İnternet ortamında bulabileceğiniz klasik bilgilerin çok ötesinde. Bu yüzden gerçekten ama gerçekten Yatakta Tapılan Kadın Olmak istiyorsanız öncelikle bu kursu eksiksiz tamamlamalı ardından da Aşk Kampüsü Danışmanlık ekibinden destek almalısınız. Deneyince anlayacaksınız gerçekten bu konudaki bilgileri muazzam ve memnuniyet oranı çok yüksek.

Cinsel Danışmanlara binlerce lira harcamadan önce mutlaka bu kursu ve akabinde sunulan danışmanlık hizmetini almanızı tavsiye ediyorum. Mutlu ve sevgiyle kalın. Kurs hakkında sormak istediklerinizi aşağıda bulunan yorum kutucukları vasıtasıyla bize sorabilirsiniz. Ya da bunun yerine doğrudan Aşk Kampüsü ile de bağlantıya geçebilirsiniz. Biz bize sorulan soruları bilgimiz dahilinde yanıtlayacağız.

Aşk ve Mutluluk Dileklerimle...

8 Yorumlar

 1. Açıkçası bu inceleme yazısını görmek beni çok rahatlattı. Bu kursa katılmayı düşünüyordum ama bir türlü emin olamıyordum. Kursun içeriği hakkında geniş bilgi vermişsiniz. resimler falan .. Katıldıktan sonra düşüncelerimi buradan paylaşacam herkesle. Teşekkürler şimdiden.

  • Merhaba Derya.Yazdığımız inceleme yazısının sana yol göstermesine sevindim. Kursa katıldıktan sonra düşüncelerini buradan paylaşırsan sevinirim.

 2. Merhaba Editör. kursa katıldığımızda kargoyla mı yolluyorlar kurs içeriklerini ve kitaplarını. Teşk.

  • Merhaba Senem, kursa katıldığında (yukarıda detaylıca anlattık) mail adresine bir kullanıcı adı ve şifre geliyor. Bu şifreyle hem telefondan hem bilgisayar ve tabletten giriş yaparak kurs içeriğini görüntüleyebiliyorsun. Evine herhangi bir kargo gönderilmiyor. Bu interaktif bir kurs çünkü.

 3. Mrb. Ben kocamı baştan çıkarmak istiyorum yatakta acaba bu kurs işe yarar mı? Kocam benimle olmaktan mutlu olmadığını söylüyo. Çaresizim.

  • Merhaba Seyhan.Kursun içeriğini incelediğimizde baştan çıkarma konusunun oldukça detaylı bir biçimde ele alındığını gördük. Bunlar klasik yöntemler de değil. Bir erkeği adım adım nasıl baştan çıkaracağını özel yöntemlerle detaylı bir biçimde anlatmışlar kursta. İşe yarayacağını düşünüyorum.

 4. Başta da yazdığım gibi sizin inceleme yazınızı okuduktan sonra kursa katıldım şimdi de düşüncelerimi paylaşıyorum.
  Yatakta tapılan kadın ol e-kursunun içeriği oldukça güzel açıkçası beklentimin üzerinde çıktı. Orgazmla ilgil bölümde bolca şekil, görsel ve tarif var. Kurs kapsamında 2 adet video var ki bunları çok beğendim ama bence video sayısı daha fazla olabilir. Sebebini sorduğumda kursu satın aln katılımcıların kursu genellikle mobilden görüntülediklerini, video içeriklerin çok internet kotası harcadığından dolayı kaldırılarak yerine daha çok görsel ve yazılı içerik koyduklarını söylediler. Tercih meselesi bişey demiyorum neyse.
  Kursun içerisinde egzersiz(uygulama kitapçıkları ) var bunlar teoriyi pratiğe dönüştürüyor. 3 tane bonus e-kitap var bunlar da kursa renk katmış.
  kurs içeriği baya uzun ve detaylı. yaklaşık 15 günde ancak bittirebildim okuyarak ama uygulamak için ve notlar almak için şimdi bir daha okuyorum.
  Benim sorunum daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamış olmamdan kaynaklı deneyimsizlik ve özgüven eksikliğiydi. Bu konuda kurs çok yardımcı oldu şahsen başladığım zamana göre şu an kendimi çok iyi hissediyorum eşim de bunun farkında. O da destek oldu sağolsun zamanla daha iyi olacak çünkü öğrendiklerimin küçük bir ksımını uyguladım henüz.
  satın aldıktan sonra aşk kampüsü ekibi ilgi alakayı kesmiyor. Ne sorduysam hızlı yanıt aldım. Hatta bazen gece 1 de bile cevap yazdıkları oldu. Bunlar hiç uyumuyor heralde:)
  Ben kesinlikle tavsiye ederim. Ücreti biraz fazla ama değiyor. Hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir