Home » Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Döndürmenin Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Döndürmenin Yolları

 Eski sevgiliyi geri döndürme yolları

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı Detaylı İncelemesi

Hissettiğiniz ayrılık acısına dayanamıyor musunuz? Onu kaybetmiş olma fikri içten içe sizi yok mu ediyor? Onu şimdiden deli gibi özlüyor musunuz? Eski sevgiliniz hala hayallerinizi süsleyen bir aşk öznesi mi? Romantik anılarınız bir kor gibi kalbinizi yağmalamaya mı başladı? Ve onu  yeniden geri kazanmak mı istiyorsunuz?

Eğer bu sorulara acı içinde ‘EVET’ cevabı veriyorsanız, çok ama çok doğru bir yerdesiniz. Çünkü bu yazıda bahsedeceğimiz eski sevgiliyi geri kazanma yolları hakkında üst düzey bilgiler içeren  ‘ESKİ SEVGİLİYİ GERİ KAZANMANIN GARANTİ YOLLARI KİTABI’ tam size göre… Bu rehberin garantili ve kesin sonuçlar elde etmeye yönelik etkili ve programlı tavsiyelerinden, bilimsel metodlarından nasıl faydalanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde yazımızı sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Gerçek aşkınızı bulduğunuzda, bu ilişkinin sonsuzlukla eşdeğer olmasını istersiniz. Yani, yaşadığınız sürece onunla birlikte olma hayalleri kurarsınız. Bu, birbirini derinden seven ve karşılıklı olarak birbirlerini aşkla besleyen, uyumlu ya da bazen uyumsuz çiftler için olağan bir durumdur. (Buradaki ‘uyumsuzluk’ vurgusu, aşkın zıtlıklardan beslenme dürtüsü ve dengeli olarak birbirini tamamlama ve olumlama durumu için kullanılmıştır) Birbirine aşık çiftler için aşk, gerçek hayatta ve hayal dünyasında çoğu zaman aynı çizgide yürür. Çiftler, anlık küçük, ama uzun vadede büyük hayallerini birlikte yaşayabilmek için kalpten çaba gösterirler.

Ama an geldi ve herşey bir anda alt üst oldu. Beklenmedik bir olay sonucunda… Ya da küçük ve önemsemediğiniz sorunların birikerek bardağı taşırmasıyla… Bir baktınız ki sevgilinizle ayrılık konuşması yapıyorsunuz. Bu sizin için bir kabus; ama kabusunuzdan da uyanamıyorsunuz. Duyduğunuz veda sözcükleri beyninizde çalkalanırken, içinize akıttığınız gözyaşlarınızla kendinize geliyorsunuz. Fakat her şey için çok geçtir. Emin adımlarla yürüdüğünüz o aşk çizgisi bir anda önünüzde kayboldu çünkü. Paniklediniz ve yolunuzu şaşırdınız. Ayrılığın dayanılmaz acısının kasıp kavuracağı günler kapınızdadır…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Mümkün Mü?

Bu kasırgayı en az hasarla atlatabilmeniz ve hatta eski sevgilinizi geri kazanabilmeniz için, bilimsel yöntemler, sosyal deneyimler ve oldukça etkili tavsiyeler eşliğinde oluşturulan bir rehberiniz var artık. Bir E-kitap olarak hazırlanan ’Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları’ adlı kitap,  size aşk yolunda doğru çizgiyi yakalamanıza yardımcı olacak; sizi dönüştürecek, değiştirecek ve aşk için ideal bir forma sokacak…

Bu aşamada aklınızda şu sorular belirdi değil mi?

soru işaretiBunu nasıl başaracağım; sihirli bir değnek etkisi mi beklemeliyim?

soru işaretiOnu nasıl yeniden kendime aşık edebilirim; bu gerçekten mümkün mü?

soru işaretiAyrılık acısının şiddetini nasıl hafifletebilirim; bunun bir ilacı var mı?

soru işaretiAyrılık sonrası yok olan öz güvenimi nasıl geri getirebilirim; kendimi nasıl değiştirmeliyim?

soru işaretiBir zamanlar bana baktığında, gözlerinde gördüğüm o ışığı yeniden canlandırabilir miyim; bunun için hangi gizli yeteneğimi kullanabilirim?

soru işaretiYaptığım hatalardan nasıl dersler çıkarabilirim; ikinci bir başlangıç şansım var mı?

soru işaretiOnu çok seviyorum ama ayrıca da değişmesini istediğim bazı yönleri var; ona fark ettirmeden bunu nasıl başarabilirim? (Bunun için bkz. Erkeği Kendine Bağlama Sanatı Kitabı)

Sorular her zaman vardır; ve olmaları da iyidir. Çünkü sorular motivasyonu ve doğruyu bulma arzusunu kamçılar. Kısa bir süreliğine onları cevapsız bırakalım… Şimdi gözyaşlarını silme ve ayrılık acısını kalbinizden def etme zamanı… Çünkü bu acıdan boşalan yeri, eski sevgilinizi geri kazanmak için harcayacağınız enerji ile doldurmalısınız. Nemli gözlerle dolaşmaktan vazgeçin artık! Kağıt mendil stoğunuzdan da bir an önce kurtulun! Hazır olun yeni bir başlangıç için yeni bir başlangıç yapmaya! Özel yöntemler içeren Eski Sevgilinizi Geri Kazanmanın Garantili Yolları ile tanışmaya çok yakınsınız. Okumaya devam edin…

BİLGİLENDİRME: Bu yazı, ‘Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları’ kitabı hakkında yazılmış detaylı bir inceleme yazısıdır. Bu uğurda izleyeceğiniz yol haritasını size sunmak üzere hazırlanmıştır. Ayrılık sonrası yaşadığınız anksiyeteleri azaltmayı ve eski sevgilinizi geri kazanma yolunda sizi motive ve pozitif yönde manipüle etmeyi amaçlamaktadır. Bunların daha fazlasını ise Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabının sayfalarında bulacaksınız. Kitaptan maksimum verimi alabilmeniz için bu yazıyı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Ama öncelikle kitaba bir göz atmak isterseniz;

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı, Türkiye’nin sayılı ilişki koçlarından Aslı Göksu tarafından; psikolojik incelemeler, uzun araştırmalar, gözlemler, testler ve deneyimler ışığında hazırlanmış, içinde erkek ve kadın psikolojisine, aşk ilişkilerinin doğasına dair eşsiz çözümlemelerin yer aldığı bir başucu kitabıdır. Aslı Göksu’nun, özellikle erkeklerin kalbine açılan bir arka kapının var olduğunu kanıtladığı metodları gerçekten sıra dışı…  Evet, Göksu’ya göre erkeklerin kalbine açılan bir arka kapı var. Ve oraya ön kapıdan giremiyorsanız, mutlaka arka kapıdan girmeyi denemelisiniz. Başardığınız taktirde o kalp artık sizden başkası için çarpmayacak. Şimdi dilerseniz,  sosyal medyada ve konvansiyonel medyada bu olağan dışı metodlarla ses getiren Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı kitabı biraz daha açalım.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları Hakkında Derinlemesine Bilgiler…

Kitap 6 bölümden oluşuyor. Bu bölümler;

yatay okİlişkinizin Neden Bittiğini Anlamak (Ve Henüz Neden Bitmediğini)

yatay okPaniklemeyin! (Aşkınızı Geri Kazanmanın Anahtarı)

yatay okİlişkinizdeki Yaralardan Kurtulmak (Nerede Duruyorsunuz?)

yatay okTutku ve Arzu Ateşini Yeniden Yakmak (Plan)

yatay okRandevular ve Aşıklar (Başka İnsanlar Aslında Sizi ve Eski Aşkınızı Nasıl Bir Araya Getirebilir?)

yatay okAşkınızı Güçlendirmek İçin İlişkinize Huzur Getirmek

İlk bölümde, sevgililerin neden birbirlerini terkettikleri üzerinde duruluyor. Genel olarak ilişki psikolojisinin doğasından ve bu doğada oluşabilecek doğal afetlerden bahsediliyor; aldatma, tartışma, kavga gibi… Bu sayfalarda kadın ve erkeğe yönelik etkili ruhsal çözümlemeler var. İlişkide, buzdağının görünmeyen yüzü masaya yatırılıyor. Erkeklerin terketme ve kadınların terketme sebepleri, gerçekten onların farklı gezegenlere ait iki ayrı tür olduğunun bir kanıtı adeta. Bu bölümü çok iyi özümsemelisiniz. Eğer karşı cinsin terketme sebeblerini doğru analiz edebilir ve anlayabilirseniz, bundan sonraki hayatınızda ayrılık felaketi yaşama olasılığınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Beğenilme ve taktir edilme arzularının, ilişkiyi dağılmaktan kurtaran bir harç niteliği taşıdığını öğrendiğinizde ise aklınızda şimşekler çakmaya başlayacak.

İkinci bölümde, ayrılık konuşmasının hemen sonrasında sizi esir alacak olan duygu durumundan bahsediliyor; yani ‘panik’ten… Ayrılık sürecinin en sıcak ve ruhsal aksiyon öğelerinin görüldüğü bir fazdasınız. İşte bu sayfalar, paniğinizi engellemeye yönelik sihirli bir formül sunuyor. İlişkinin yeniden kazanımı konusunda kişiyi geri dönülmez hatalara sürükleyen panik durumuyla nasıl savaşacağınızı bu bölümde öğreniyorsunuz. Hiç akla gelmeyen akılcı bir yöntemle hem de. Bu bölümde geçmiş hayatınıza ve sizi siz yapan özelliklere de ışık tutuluyor.

Panik duygusunun ardındaki tehlikelerden en önemlisi olan bunalım ise yakalanmamanız gereken bir diğer düşman. Yine bu bölümde sizi bunalıma girmekten koruyan başka bir sihirli yöntemle tanışıyorsunuz. Bu metod sayesinde şartıcı şekilde duygularınızı kontrol altında tutabiliyorsunuz. Bölümün en çarpıcı saptaması ve öğretisi ‘Göz Ardı Edilmeyi Göz Ardı Etmek…’ Bu aşamada zaman, sığınacağınız en güvenli liman ve yapmanız gereken en önemli şey saatleri ve günleri saymamak…

Diğer taraftan, bu fazın en belirgin davranış biçimi, terkeden sevgiliye bir şekilde ulaşma çabasıdır. Onu aramak ve onunla konuşmak konusunda iç savaşımlar veriyorsunuz. Bu savaş, kalbinizi ve duygularınızı talan ediyor; biliyoruz… Ama HAYIR!!! Şimdi değil!!! Buna hazır değilsiniz!!! Kitap bu iç savaşımları nasıl kazanabileceğinize dair püf noktalarını da gayet açık bir şekilde size öğretiyor.

Üçüncü bölüm, ilişkideki yaralardan kurtulmanın yollarını gözler önüne seriyor. Bu sayfalar genel olarak size ilişkiniz hakkında somut bir analiz yapmanızı öneriyor. İlk olarak ‘günah çıkartma’ safhası ile analize başlıyorsunuz. Yani ilişkide kendi payınıza düşen hataları sıralamanız ve altını kalın çizgilerle çizmeniz isteniyor. Bu hatalar listesi, biten ilişkinizi yeniden canlandırabilmek için önemli bir kazanım. Bu listeyi çıkarmanın zor olduğu aşikar; fakat bunu yapmadan ilerlemeniz mümkün görünmüyor.

Analizde sıra ilişkinin olumlu yönlerini sıralamaya geliyor. Bu sizin için hiç de zor olmayan bir çalışma olsa gerek. Eğer şimdiye kadar sayfamızdan ayrılmadıysanız,  belli ki ilişkinizi bu olumlu taraflar hatırına geri kazanmak istiyorsunuz. Ne de olsa bu olumlu taraflar, ilişkinizi bugüne kadar ayakta tuttu. İlk zamanlarınızı düşünün. Bu anlardaki paylaşımlarınız, ilişkinizin olumlu yönlerini bulmada size kolaylık sağlayacaktır. Bu liste hele ki şu anda ayrılık rüzgarlarının estiği kalbinize bir dinginlik getirdi değil mi? Listeyi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Aynı biçimde bir de ilişkinizin olumsuz yönlerini çıkarmalısınız. Ve ardından kitap şu sorular hakkında düşünmenizi sağlıyor: Neden yeniden birlikte olmak istiyorum? Kendime ne gibi yalanlar söyledim? Devam etmek için akılcı sebeplerim ve amaçlarım nelerdir?

Dördüncü bölüm, ilişkinizde tutku ateşini yeniden yakabilmeniz için yapmanız gerekenleri sıralıyor. Bu bölüm tamamıyla kendi formasyonunuzla ilgili. İlişkiniz adına kendi fiziksel görünümüzde ve ruh halinizde yapmanız gereken küçük ama farkedilir hatta bazen çarpıcı sonuçlar doğurabilecek değişimleri öneriyor. Bu değişim önerileri şaşırtıcı şekilde göz önünde ve ulaşılabilir durumda. Kitap onları farketmenizi ve kendinize uygulamanızı salık veriyor.

Beşinci bölüm, yabancı insanların ilişkiniz üzerine etkisini ölçümlüyor. Bunun nasıl işlediğini ve işe yaradığını Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabında bulacaksınız ve bu adeta sizin ufkunuzu açacak…

Altıncı bölümde ise aşkınızı güçlendirmenin ve ilişkinize huzur getirmenin yolları işleniyor. Eğer kitaptaki tavsiyeleri ve metodları başarıyla uygulayıp, ruhsal ve fiziksel olarak yeni bir formasyon elde ettiyseniz ‘Mutlu Son’a çok yakınsınız demektir. İçinizdeki aşk ateşi alevlenecek ve siz küllerinizden yeniden doğacaksınız…

Buraya kadar Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları kitabı hakkında uzun ve detaylı bilgileri dikkatinize sunduk. Sıra geldi kitabın olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya koymaya;

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

Kitabın olumlu yönleri;

tikAyrılık psikolojisinin çok iyi işlenmesi; kısa, öz ve vurucu anlatımlarla okuyucuyu sıkmaması,

tikSonuç elde etmeye yönelik etkili test, metod, tavsiye ve yöntemler içermesi,

tikBütün bölümlerde ve bütün aşamalarda, kişiyi doğru karara yönlendirecek olumlu ya da olumsuz durumların açıkça ortaya konulması,

tikOkuyucuyu hayal dünyasına sevk etmeksizin yalın gerçeklerle yüz yüze getirmesi,

tikKitabın yazarı Aslı Göksu ile birebir iletişim kurma ve ömür boyu mail ile destek imkanı, (Kitap satın alındıktan sonra yazar ile e-posta yoluyla doğrudan iletişime geçebilir ve kendinize özel tavsiyeler alabilirsiniz)

tikKitabın yanı sıra ücretsiz indirilebilen bonus kitaplar,

tikGelecekte kitaba dair güncelleme yayınlarından ücretsiz faydalanabilme olanağı,

tikSonuç elde edilememesi durumda kitabın iadesinin mümkün olması,

tikE-kitap olması nedeniyle anında e-posta adresinize gönderim.

Kitabın olumsuz yönleri;

çarpıKitabı indirme, bonus kitaplara ulaşma ve kitap güncellemelerinden faydalanma gibi konular, evinizde sürekli bir internet bağlantısı gerektirir,

çarpıİade durumunda kitabın yazarı ile etkileşim ve iletişimden faydalanılamayacak olması; güncelleme ve ek kitaplardan mahrum kalınması…

EDİTÖRÜN NOTU

editörün notu

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak Bu Taktiklerle Mümkün!

AŞK TÜM ENGELLERİ AŞMAK İSTER. Bu engellerden bir tanesi ve aslına bakarsanız en önemlisi olan ‘AYRILIK’ konusunu burada uzun uzadıya, sizi de sıkmadığımızı, aksine motive ettiğimizi düşünerek masaya yatırdık. Ve o ayrılığın, ilişkinizin kaderi olmadığını vurgulamaya çalıştık. Aşkın kimyası beyninizi, hormonlarınızı, kısacası bütün vücudunuzu alt üst ettiyse ve hala etmeye devam ediyorsa, önünüzdeki engelleri kaldırın. Eğer aşkınızı geri istiyorsanız Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı bu kitabı okuyun…

Kitap, bütün bileşenleri tam dozunda ayarlanmış SİHİRLİ BİR AŞK FORMÜLÜ sunuyor. Buradaki sihir etkisi, kitabın içeriğindeki psikolojik yönlendirmeler, testler ve metodlar sayesinde ortaya çıkıyor. Aslında sihir algısı yaratan temel etken, kitabın bilimsel içerikte hazırlanması… Zaten bilimin amacı, inanamadığımız sihirli gerçekleri ortaya çıkarmak değil midir? İşte bu noktada kitap size büyülü bir gerçeklik sunuyor. Eğer sevgilinizi geri istiyorsanız ve kitapta sunulan yol haritasını dikkatlice takip ettiyseniz, hedefinize varmanız oldukça yüksek bir olasılık. Çünkü bu kitapta önerilen teknikler sıradanlıktan çok uzak. Ve bunlar heryerde karşılaşabileceğiniz türden teknikler değil. Çok etkililer; durumunuz ne kadar umutsuz görünürse görünsün… Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları adlı bu kitabın desteği ile; güçlü olmayı, savaşmayı, yılmamayı ve mutlu olmayı öğreneceksiniz! Bunu başarmanız işten bile değil… Bol şans dileriz…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Garantili Yolları Kitabı

10 Yorumlar

 1. BU kitapta yazılanlar benim hayatımdaki en değerli varlığımı,sevgilimi,hayat arkadaşımı geri kazanmamı sağladı.Şu an dünya evine girdiysem bu tamamen sizin sayenizdedir.Ne kadar teşekkür etsem az gerçekten. Geri dönmesine hiç ihtimal vermediğim ama aynı zamanda da aylarca aşk acısını yaşadığım Kemal’imi bu kitapta anlatılan yöntemler kazandırdı bana. Gün gün programlı ve sabırlı bir şekilde denilenleri uyguladım ve onun kalbini yeniden kazandım.Çok mutluyum inanın.Bu kitabı incelediğiniz ve tanıttığınız için öncelikle size, sonrasında da kitabım yazarına çok teşekkür ederim.

  • Lutfen kitapda yazilanlardan azacik da olsa paylashirmisiniz ve ya email adresini yazarmisiniz? Teshekkur ederim.
   Aylin

   • Malesef aylin hanım,kitabın satışını biz yapmadığımız için ve telif hakları korumalı olduğu için bunu yapamayız kusura bakmayın.

 2. Kitap gerçekten çok kaliteli ben de yaklaşık 2 ay önce satın aldım sizin tavsiyenizle. Adım adım uyguladım planımı. O benim için doğru insandı biliyordum. İşin garip tarafı bana hep şey derdi “Birlikte olmamız imkansız Sultan, zorlama artık”. Ama bu taktikleri uygulayarak öyle bir noktaya getirdim ki onu, sonunda birlikte olmak isteyen yine o oldu. Tabi 1 aydan fazla bir zaman aldı bunu yapmak ama olsun bir ömür paylaşacağım bir insan için değerdi bence. Çok teşekkür ediyorum tavsiyeniz için…

 3. ya bn ne yaptıysam sevgilim bana dönmedi acaba niye böyle yapıyor cevabınızı bekliyorum

 4. Merhaba eski sevgilimle farklı sehirlerde yasiyoruz kitabın icerigini bilmedigimden soruyorum mesafe olmasına ragmen de tekrar geri kazanabileceğim yöntemler mevcut mu

  • Merhaba Beyza, kitapta istediğini fazlasıyla bulabilirsin. İnce bir kitap fakat ihtiyacın olan taktikler ve yöntemler bu kitapta mevcut. Biz yaptığımız incelemede öyle olduğu kanısına vardık ve sizlere de tavsiye ettik. Sevgiler…

 5. Eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları kitabını almak istiyorum hangi ling olduğunu bulamadım bana yazarmısınız

  • Merhaba Nursen yukarıdaki yazı içerisindeki “Kitabı incelemek için burayı tıklayınız ” butonuna tıklayınız. Bu butona tıkladığınızda kitap yazarının sitesine ulaşacaksınız. O site üzerinden alışverişinizi güvenli bir biçimde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir